reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Zouza luknęłam na twój poprzedni wykres, tak samo jak teraz w 12dc skok, potem spadek i skok. Może to się powtórzy. Zrób dzisiaj testa i serduszkuj jak sił starczy, może to jeszcze nie owu
 
melka, ja zeszły cykl miałam troche inny
był spadek - skok - spadek - skok po okresie
W tym cyklu po @ temp mi ładnie spadała i dziś skok

no nic, zobaczymy :tak:
 
A ja usunę chyba tą jedną zaburzoną temp bo mi wykres psuje. I tak nie jest brana pod uwagę. Kciukamy, może którejś coś z tego wyjdzie ;-)
 
Blair czemu nie zareagujesz odrazu? Chcesz znowu przez to samo przechodzic. Moze jedynym sposobem puki nie trafisz w koncu do normalnego lekarza jest beta i odrazu lutka albo dupek. Tym bardziej ze masz bladziocha :-/

Kurde w twojej sytuacji ja cie nie rozumiem. Tak pragniesz malucha. Czemu nie zepniesz tylka i nie popedzisz po luteine. Moze gdybys ja brala od kilku jiz dni to byloby inaczej. Twoj wynik progesteronu o niczym nie swiadczy bo 2h pozniej moglas miec tego hormonu we krwi prawie nic. Tak dziala i takie wyniki sa niemiarodajne. A zamiast robic je co miesiac prywatnie juz bys sobie odlozyla te 300 na ta gin. Albo przynajmniej znalazla kogos innego. A tak to ciagle sie narazasz na stres i smutek potem. Nie wspomne o bombie hormonalnej dla twojego organizmu. Do dziela kobieto!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiu spokojnie, nie znasz sytuacji całej bo nie chce pisać o tym na forum, a lekarza mam za 2,5h. Nie zawsze wszystko jest czarne albo biale


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Do góry