reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Kornelia no ja mam tez taka nadzieje wiec &&&&&&

Melka &&&&&&&

A ja od jutra juz bede o rzadko zagladac...:/ powrot do pracy, walka w pojedynke z domem,dzieckiem i z praca, znoe na nic czasu niebedzie:/
 
U mnie z cyklami różnie. Zazwyczaj to ok.33 dniowe, ale chyba w ciągu ostatnich dwóch lat miałam ze dwa razy takie 36-dniowe. Dlatego teraz temp mierzyłam bo byłam ciekawa kiedy mam ovu.
 
Rece mi opadly ... zadzwonila jakby nigdy nic czy jej torbe z polski przywieziemy pffff....

Mam tyle pakowania,chate do ogarniecia, jakis obiad do zrobienia, Mloda musze odebrac,kanapki porobic,krolika spakowac .. ahhh dzien bedzie intensywny :O a P jeszcze wymyslil ze w nocy wyjedziemy nie o 7.. agrrrrr oszaleje
 
watpliwosci - powiedz ze macie juz auto przeładowane ;)

melka, rozumiem :) trzymam &&& za pozytyw :)

Ja jakiś czas temu miałam cykle od 22 dni do 33
Od roku się unormowało na 26-27
 
U mnie nigdy poniżej 31 nie zeszło. Zawsze w tych granicach 31-34. Najczęściej 33. No a 36 to takie wyjątki. Stąd jak jest dzisiaj 37 dc i jeszcze nie ma @ to może być to jeden z tych wyjątków.
 
Melka &&&&& :-)

NO ej chodzcie ktoras na czerwcowki no!!:-)

Watpliwosci
Ale bezczelna. Ja bym tez powiedziala ze nie mam juz miejsca w aucie bo walowe duza przywieziecie i szafke jakas z pl :p
 
oj coś widzę że będzie nowa fala testowanek niedługo :) trzeba będzie naszą Anulę poprosić o ogłoszenie narodowego :D i oby wszystkie zobaczyły podwójne krechy :tak::tak::tak::tak:

zaraz zwiewam z pracy, szefostwa nie ma to sobie zrobię małe wagary :D ;-)
 
reklama
Do góry