reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
dzięki z miłe słowa odnośnie sukni :*
jak ją zmierzyłam to Rodzice mięli łzy w oczach :D [wisi u Rodziców w domku, żeby G nie widział :p]
nam już też dzwoni ja 27, G 28lat a razem 10, ale że zegar biologiczny tyka to ciąża ma pierwszeństwo :p

Julia testy kłamią w dwie str, a dodatkowo pamiętam przypadek naszej Ewelinki, też tak miała, temp wysoko koło 11 czy 12dpo Jej chyba negatyw wyszedł, a tu się okazało że owu jednak później była. Więc póki nie ma @ to jest nadzieja, bo temp jes piękna :)

Zouza w czwartek ślub brałaś? ;) świeża żonka :D

Mychunia u nas też już grzeją i dobrze bo G ciągle zmarznięty chodzi :p a robotników współczuję, może pogadać z tym szefem a jak nie to po 22 policje wezwać za zakłócanie ciszy i tyle
suknia b. ładna :)

Miss a plamienia przeszły?
 
Anula u nas tez sloneczko swieci;-)
Dzis biore sie zs porzadki by niemyslec!
Laptopa zawiozlam do naprawy...
Wiesz juz sama niewierze ze bedzie jeszcze cos z tego


Blair kochana ja wiem kiedy mialam owu bo bylam na monitoringu...
 
Blair kiecka boska:tak:

Mychunia Twoja kiecka tez piekna.Slicznie wygladalas:tak:

Julia trzymam kciuki zeby jednak w terminie @ pojawila sie druga kreska.Kiedy masz termin @ bo ja to zaawansowana skleroze mam:-D...a z testami tez roznie bywa ze wychodza dopiero w terminie @ lub nawet po wiec ja wierze ze 2 kreseczka sie pojawi u Ciebie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Julia kochana no dobrze owu moze wtedy byla ale test moze po prostu jeszcze nie wykryl...Mimo wszystko trzymam kciuki...Ja tez wiem mniej wiecej kiedy mialam owu a test w terminie @ wcale nie byl nie wiadomo jak mocny tylko dopiero tydzien pozniej.Super ze sie nie nastawiasz nie wiadomo jak bo w razie co rozczarowanie nie bedzie bolalo ale jeszcze nie wszystko stracone.Nie ma @ jest nadzieja:tak:

Ja czuje sie tak sobie staram sie duzo odpoczywac bo brzusio boli jak dluzej chodze...W srode wizyta boje sie jak diabli ale i niemoge doczekac:tak:
 
reklama
hej
Dzisiaj w 27dc dostałam @ podczas brania duphatsonu...a niby mialam dostac po odstawieniu...jestem załamana...mąż wybiera się na badanie nasienia...ja znikam...odezwę się jakoś w listopadzie ten cykl odpuszczam calkowicie wolę się zabezpieczać i dostać @ niż czekac i mieć złudną nadzieje...ehh..
Trzymam za Was wszystkie kciuki ;-)
 
Do góry