reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
witam :tak:

dziś mąż będzie dzwonił do właściciela mieszkań, bo ogrzewanie mamy jak teściowie z elektrociepłowni i oni już mają kaloryfery ciepławe, a u nas zimne są :wściekła/y: dobrze, że mam piecyk elektryczny po Babci to się mogę dogrzać :tak:

noc była ogólnie ciężka sąsiedzi robili imprezę za ścianą (łączą nas płyty kartonowo-gipsowe, więc wszystko słychać) do 3 nad ranem, nie mamy pretensji, bo robią imprezy bardzo rzadko :tak: ale to nie zmienia faktu, że ciężko się spało :-(

do tego właściciel mieszkań przegiął wczoraj pałę :wściekła/y: mówiłam Wam, że pod naszymi oknami robi gospodę... wczoraj przyjechał o 5.30 i zaczął się trzaskać, a jego pracownicy skończyli prace o 24 :wściekła/y: chce ją w tym roku otworzyć :wściekła/y:

byleby jak najszybciej się stąd wynieść :tak:

blair piękna sukienka :tak:

julia pamiętaj póki nie ma ma zawsze jest nadzieja :-)

ja miałam taką 8.jpg :-) teraz jest obcięta nad kolanko i dół zmieniony na czerwony :tak:

zouza to wszystkiego naj na Nowej Drodze Życia :tak: my już 3 latka po :-D
 

Załączniki

  • 8.jpg
    8.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 64
Hey kobietki ... witam się weekendowo ....
U nas poki co akcja sprzątanie ... choc mlody juz ucho meczy a mezu dzis w pracy ..... takze kawke pije i slucham czy pralka rowno się kreci ...

Jula a to nic nie znaczy ... przeciez wiesz ...bo ja ci powiem. .. tobie w terminie wyjda 2 krechy ;-)

Blair u mnie tez 10dc ... wczoraj po lewej stronie jajo dawalo czadu ... tez z inofolikien jade ...test ovu zapodalam wczoraj to trzeci dzień z tzedu dosyc wyrazna krecha ale nie tak mocna jak kontrolna ... wiec czuwam ...

Piękne te wasze suknie ....

Miss jak tam kobieto ?
 
reklama
Mychunia no to jazda z tymi robolami ... no i wspolczuje "balowej nocu" sąsiadów ... odespijw ddzień ;-) ...

A u nas dzisiaj nawet słonecznie ... milo milo
 
Do góry