reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam;-)

Jazza no szkoda ze sie nieudalo;/

Miss jak dzis plamienia?

Melka niejestes jedyna;-) moja corka dzis cos wyjatkowo wstala i 6.30

Zouza witamy;-)

Ja zaczynam niezbyt dobrze poczatek dnia:/
Chyba laptop mi padl:/
Do tego zrobilam test i jedna tlusta krecha...trudno
 
reklama
Ciebie córcia budzi a ja wstaje bo tak już mam. O 6 spacerowałam z pieskiem po parku :) Julia może jeszcze za szybko na drugą kreche. A jak temp?
 
Melka a niewidzisz mojego wykresu... ciagle sie utrzymuje na poziomie 37-37,1 wiec chyba jak przyjdzie @ to nagle bedzie spadek...bo patrzac na innych wykresy tak wygladalo...
 
Na tel teraz jestem więc nie widzę. Też przeglądałam te wykresy. Niby jest w nich pewna systematyczność ale jest też sporo wyjątków. Spójrz na mój. Od owulacji temp ani razu nie spadła a jak przeglądałam u innych temp raczej się zmienia trochę w góre i w dół.
 
hej :)

zniknęło mi się wczoraj bo w pracy urwanie głowy, a później zakupy, jedzenie i położyłam się na chwilę, aha tak mi się spać chciało że spałam do rana :p
zaraz spróbuję Was podczytac

Julia patrząc na Twój wykres aż mi się nie chce wierzyć w tą jedną kreskę! może jeszcze się pojawi :D
chyba Ty pytałaś o kieckę :) proszę oto ona
BENICARLO_B.jpg
 

Załączniki

  • BENICARLO_B.jpg
    BENICARLO_B.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 66
Blair kiedy ślub? Ja świeżo po, czeka Was niesamowity dzień :) A suknia piękna.
Julia nie testuj, temp się trzyma, @ brak, poczekaj kilka dni.
 
Melka 5.09.2015 chyba że pojawi się dzieciątko to wtedy pewnie wiosna 2016, a wcześniej cywilny. Kiecka kupiona przez przypadek, ale jak zobaczyłam zdjęcia to wiedziałam że to ta jedyna :) teraz się do niej odchudzam ;P

Miss jak dziś u Ciebie? przeszły plamienia?

ja sobie zrobiłam cykl ostatni bez wspomagaczy, a teraz biorę znów inofolik i kurczę już od 2 dni mnie boli jajnik dzis mam 10dc, a owu powinnam mieć za tydz, dziś zrobię na wszelki wypadek test owu :p żeby nie przegapić
 
Blair kochana no widzisz moze psikusa robi temp...niewiem:/
Niestety sukienka sie nie wyswietla:/ moze podaj link do niej;-)
Ten infolik noze przyspieszyc ci owu wiec ja sledz na bierzaco;-)

Melka termin @ mam za pare dni wiec... niebede testowac
 
reklama
Do góry