reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hey kobietki .... jakos przez stronę sie zalogowałam ...apka nie dzialczy co juz mnie doszczętnie grzeje grr ...

Misiss nie przejmuj sie szefowa...moja tez piwalona no ale coz ... dziecko najważniejsze ... i ty odpoczniesz ...

Juleczka wiesz ze ja kciuki trzymam ...

Blair fajnie ze jestes ...

Aschle, jazza ...
 
reklama
Jazza ... a ja ci powiem tak ...jak masz ochotę i czujesz taka potrzebe to odpocznij ...do forum ciągnie i klimat tu jest zajefajny, jest wsparcie, dobre slowo ... ale czasami człowiek musi sie odizolowac coby reseta zapodac ... wszystko oczywiście pod warunkiem że wrocisz !

Anna a ty jak sie czujesz? Fajnie ze gin dba ....
 
Julia, szukamy klientow :)
Ale mnie i tak kierowniczka wkopala, w poniedzialek bylam w pracy 12h :(

Dzisiaj byle do 17.
Mąż wroci po 22 jak i tak bede spac, takze ehh .. Byle do piatku :)
 
Dzieki dziewczyny :*

ale bez sensu, abym tu byla skoro nie udaje mi sie spelnic mojego marzenia.. ja czuje, ze @ przyjdzie.. cala soba.. dzis kolejna kolezanka powiedziala mi, ze jest w ciazy i trafilo mnie tak w serce, ze szkoda slow...
mam dosc tych ciaglych porazek..
 
AnnaMaria super że udało Ci się znaleźć takiego lekarza! to połowa sukcesu. Mnie też przerażają ceny wizyt, ale jak będzie potrzeba to zgłoszę się do Teścia to i porady i recepty będzie za free :) tylko będę musiała wcześniej pogadać z G czy nie ma nic przeciwko żebym się wygadała Rodzicom że się staramy :p

Anula88 :* a masz apkę BB? może spróbuj tapatalk, ja sobie ją bardzo chwalę :D

Zouza a skąd wiesz, może Mąż Ci zrobi "pobudkę" :cool2:

Jazza rozumiem Cię, każda z nas która str się dłużej to przechodzi, jeśli Ci to pomoże to faktycznie odpuść i wróć jak nabierzesz sił :*
 
Jazza
Jezeli chcesz odsapnac to ok rozumiemy ale wrocisz za kilka dni i sie pochwalisz :-) taki jest nasz warunek. Czyli puszczamy cie na pare dni zebys odpoczela od nas i wracasz z dwoma kreseczkami ok?:-) a powiedz mi ktory to juz cykl i czy robilas jakiees badania? Inofolik moze pijesz? Hmmm jakby ci tu pomoc.... cos gin ci nie podpowiedzial?? Hmm . Ja czekam na czerwcowkach na ciebie :-)

Blai
O zobacz nie pomyslalabym. Dziewczyna moze za bardzo chciala i z tego wszystkiego moze chciala sie wzbogacic sama mysla i mowieniem i tym ze jest w ciazy. Yyy czekaj a przeciez to niby ha mam problem psychiczny :-D:p szkoda mi jej i szkoda ze nie potrafila sobie z tym poradzic.

Zouza
Na szczescie piateczek juz niedlugo :-)

Anula88
Nareszcie sie zalogowalas bo juz mialam golebia pocztowego wysylac za toba :-) jak tam pijesz inofolic? Bo mialas kupowac no nie ?:-)

Kiero sie nie spodobalo moje l4 .... no ale moglam sie tego spodziewac. Zwolnic nnie raczej nie moze nie :-)
 
Jazza :*
Anula - raz dobrze a raz jak z grypa zoladkowa... wczoraj i dzis wymioty byly... najgorzej rano i wieczorem a w ciagu dnia idzie wytrzymac....
szef co chwila lazi i mnie wkurza... ja chce do domu
 
Blair a gdzie ja to sciagne ? Mi apka ze sklepu play nie działa grr ...

Miss no dzis juz kurier dostarczyl sasiadka odebrala ... takze dzialam jak wrócę
 
Miss no była mała afera wtedy na forum, próbowała kiedyś do nas wrócić, wkręcić się, bo były nowe dziewczyny które nie znały historii i jej odpisywały, ale te z nas które wiedziały o co chodzi w końcu nie wytrzymałyśmy i opisałyśmy o co biega i że nie chcemy trollowania. Nie wiem w co jej wierzyć, więc nie wierzę w nic...
taaa szefowie nie lubią mam małych dzieci przez te l4 ale co poradzić, takie życie, a zdrowie maluszka najważniejsze!

Anula88 ja mam z AppStore bo mam IOS ale myślę że w sklepie Play też powinno być, jest za free, możesz mieć kilka różnych for, ja mam bb i wizaż :D
 
reklama
Witajcie, jestem tu nowa, mam na imię Paulina i mam nadzieję, że zawitam tutaj na dłużej:)

Jako, że zaczynam starania, mam do Was kilka pytań :) Zaprzestałam brać tabletki, zakupiłam testy owulacyjne i... tu mój problem. Nie jestem w stanie wyliczyć sobie chwilowo mojego cyklu, poprzedni miesiąc z tabletkami nie robiłam przerwy, a w tym miesiącu dostałam miesiączkę z odstawienia dnia 06.09. Jestem w 19 dc a owulki ani widu ani słychu, tak mi się wydaje. Czy możecie spojrzeć na testy, czy ostatni test (cień cienia, WARIUJĘ!) jest być może znakiem na pojawienie się w nie długim czasie owulacji? Martwi mnie to, że już tak długo trwa cykl, a tu nic.
 
Do góry