reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Blair
Dokladnie zdrowie najwazniejsze. No to ladnie ja cos pamietam z ta olka ale przez mgle i nie wiem czy to rzeczywiscie wtedy o nia chodzilo. Tez nie lubie trollow. :-)

Anula
No to &&&&& :-) CZERWCOWKIstoja otworem :-D
 
reklama
Anula nie nie chodziłam i nie chodze na szkole rodzenia ale tylko przez to ze po 1 trzeba by było dojezdzac do miejscowosci obok do szpitala, a 2 ze daleko od przystanku szpital a 3 ze z moim lezeniem nigdzie mi nie wolno jechac a 4 mysle ze jak juz sie Kuba urodzi to będę wiedziała co mam robic..

Jazza każda z nas miała chwile zwatpienia, i kazda upadła na dno i odbiła sie od niego.. u nas udało sie za 1 razem wtedy kiedy obydwoje z R pogodzilismy sie z tym ze nie bedziemy miec dzieci, stwierdzilismy ze skoro tak to ok , trudno, w takim razie jak nie dziecko to podróże i nagle ciąza psychika tez robi swoje. dla nas szokiem było ze sie udało potem płacz bo poronienie.. potem R nie wiedział ze sie staramy juz nic nie mowiłam bo wiedziałam jak to przezył, ja brałam tabletki w które wierzyłam ze mi pomoga i wykorzystywałam go do granic mozliwosci..:) wiedziałam ze musi sie udac a te tabletki nie wiem moze miały jakis wpływ na zajscie a moze to poprostu przypadek.. trzeba spojrzec z dystansem na siebie i na cała sytuacje..to tak w skrócie bo ide gotowac:) wierze w kazda z was bo w siebie nie wierzyła a jednak sie udało..


Misss ona nie była psychiczna , ona miała bekę z tego ze każdy jej wierzy, ściamniała laskom ze mieszka w Vegas a potem wysmiewała sie z tego do swoich kolezanek z pracy, załosne były kłamstwa. i jak trafiłam na nia na innym watku to poprostu sie zastanowiłam czy czasem znów kogos w konia nie robi..
 
Tak ale sa osoby takie jak my którym by to nawet przez mysl nie przeszło bo kazdy odkrywa siebie i czeka na dobre słowo i wsparcie.. dlatego jej tutaj juz nie ma..
 
Blair- mój Borys jest czarnym labradorem, choć jedną łapkę ma tylną ma troszkę białą na końcu i ma też biały krawacik, hihi. Z resztą pokaże zdjęcia, jak był malutki i teraz jak już trochę urósł.

20140730_191210.jpg20140729_111611.jpg20140731_153355.jpg20140908_182557.jpg20140831_154243.jpg
 

Załączniki

  • 20140729_111611.jpg
    20140729_111611.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 47
  • 20140730_191210.jpg
    20140730_191210.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 51
  • 20140731_153355.jpg
    20140731_153355.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 51
  • 20140831_154243.jpg
    20140831_154243.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 48
  • 20140908_182557.jpg
    20140908_182557.jpg
    54,5 KB · Wyświetleń: 50
Anula1988 jaki boski on jest;-);-);-)

Jazza dobrze ze niemusisz za duzo sie wysilac nad swoja figura;-)
Trzymam kciuki &&&&& by nieprzyszla;-)

Hanasmietana witam rowniez;-) no wolalabym niemiec blizniakow bo bym sobie nieporadzila hehepl

Mychunia no to chwile grozy twoj maz mial:/ ale dobrze ze nic sie niestalo!!!
My juz wczoraj mielismy grzane w domku bo zimno brrrr

AnnaMaria mnie tez czasmi reka bolala, ale mijal pozniej bol...
No najwazniejsze ze minie;-)

Jazza dlaczego znikasz kochana?
Kochana za pare dni masz termin, wiec jeszcze sie wstrzym ...a noz sie uda;-);-);-) a jak nie to jesli potrzebujesz odpoczynku to zniknij na chwile az sie niepodniesiesz;-) lub z dobrymi wiesciami wlecisz;-)

Blair dziekuje;-) ok to jutro czekam na wiesci;-)
A powiedz mi w sumie od czerwca mija juz pare miesiecy i codziennie biore zelazo...jak myslisz warto jeszcze raz sprawdzic jak sie ma to zelazo?
No niezla kobietka z tej Olci;-)

Anula88 dziekuje kochana ja za Ciebie rowniez trzymam kciuki&&&&

Ewelinko milo ze zajrzalas;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry