reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

MisiaMonisia jak dobrze kojarze to zalezy jak duza jest firma... bo u mnie firma zatrudnia pare tysiecy osob i cale l4 ciazowe firma mi przelewala wiec niemusialam czekac na laske z Zusu;-)

Tabasia a mi sie wydaje ze malo jest pisane ale moze dlatego ze ja ciagle na bierzaco;-)

W koncu postanowilam oddac suknie do komisu moze tam sie uda sprzedac;-) trzymajcie kciuki
 
reklama
Julia wczoraj to byl przerob :)) zagladalam z pracy ale z odpisywaniem gorzej. Dzis tak samo zreszta...
Ok ide spac. Musze przespac mdlosci bo inaczej puszcze pawia :( :( :(

Spokojnych nocek ;)
 
Julia nie kochana nie pracuje w przedszkolu tylko w szkole podstawowej prywatnej. Z wyksztalcenia jestem miedzy innymi (pisze miedzy innymi, bo troche tego zrobilam haha) jestem nauczyeielem historii, ale pracuje jako prawa reka wlascicielki ;-)


Shawty a ja uwazam, ze powinnas powiedziec rodzicom i ze moze najpierw ich reakcja nie bedzie taka jak sobie wymarzylas, ale po malu wszystko do nich dotrze i zobacza, ze wlasnie tego chcecie i to Was uszczesliwia. Ja w pierwsza ciaze zaszlam jak mialam 24 lata.. to nie byl odpowiedni czas, bo konczylam studia i bylam wtedy przed wielka szansa, a tu ciaza... mojemu ojcu nie powiedzialam.. chcialam czekac z ta wiescia do 12 tygodnia, ale nie doczekalam... ja mysle, ze nasze zycie to nasza sprawa i to my mamy byc szczesliwi, a nie rodzice.. oni w koncu zrozumieja.. tylko trzeba im czasu.....
Ja zawsze chodzilam i chodze swoimi drogami, a moj M ze mna haha. Moja przyszla tesciowa jak sie dowiedziala jaki slub chcmey wziac, z enie koscielny tylko cywilny, ze skromny i tak naprawde tylko, zeby sobie przysiadz to o malo na zawal nie zeszla i oczywiscie powiedziala, ze sie nie zgadza.. tak samo jak moj ojciec.. to my wtedy, z ejak tak to moga nie przychodzic w ogole, a za slub i tak sami placimy, wiec mnie to obojetne tak naprawde... bo to nasze zycie i mamy prawo przezyc je tak jak chcemy.

AnnaMaria wspolczuje braku kontaktow z rodzicami.. ja mam tez skomplikowana historie.. moja matka zostawila mnie i ojca jak bylam mala... nie chciala mnie itd... zawsze dawala mi to odczuc...miala inne plany.. pojawiala sie co jakis czas w moim zyciu... pila bila mnie (coz tak to prawda i matka i byly narzeczony byli do tego zdolni.. ale szkoda o tym mowic) itd... i nigdy sie mna nie interesowala... odeszla do innego faceta, z ktorym ma dziecko itd... i wcale nie wyszla na prosta... wyraznie dalam jej do zrozumiena, ze nie chce miec z nia nic wspolnego i nie mam.. zyje swoim zyciem i jestem szczesliwa... nie widzialam jej kilka lat juz i dobrze mi z tym.. czasem tak po prostu sie uklada.. a ja mam takie wspomnienia z dziecinstwa, ze wole o nich nie mowic... dlatego tak pragne zalozyc wlasna rodzine.. moje dzieci bedamialy cieply rodzinny dom... zadbam o to... moj M tez jest z rodziny ze sie tak wyraze „patologicznej” i pragnie tego co ja...
Moj ojciec tez mial i ma wiele „ale” do mojego narzeczonego, ale wyraznie dalam mu do zrozumienia, ze jestem szczesliwa i ze bede z M mimo wszystko.. wiec odpuscil... oczywiscie robi przytyki rozne, ale nie przejmuje sie tym. Ja i M jestemsy szczesliwi i tylko to sie liczy.

Mychunia piekny brzusio :-)


LilliMarlene kciuki zaciskam za jutrzejsza wizyte :-)

Mississ morda mi sie cieszy dzieki Tobie caly dzien :-D

Dobranoc kochane :-)
 
Dzień dobry:-) widzę, że dziś pierwsza jestem:-) dziś nikt nie testuje?? żadnych nowych miłych nowin??

u mnie 17 dc, nic się nie dzieje. wczoraj w pracy dopadła mnie jakaś gorączka - strasznie się czułam i już myślałam, że jakieś choróbsko chce mnie dopaść ale dziś już jest ok :-)

miłego dnia :-)
 
Witajcie wszystkie Staraczki i Mamusie :) chciałabym do Was dołączyć :)
Jestem 1,5 miesiąca po ślubie i staramy się o dzidzię :) właśnie zaczęłam 2-gi cykl wspomagany duphastonem, mam nadzieję, że niedugo będę mogła zobaczyć upragnione 2 kreseczki :))

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)
 
Hello :-)

Jazza
Kochana ty moja hehe szalona :-) ja dla ciebie miejsce juz szykuje na czerwcowkach!:-) i dla maleny watpliwosci julci i calej reszty! No dziewczyny zamykamy ten watek czerwcoweczkami :-D
Jazza kochanie biedna moja ile ty przeszlas w zyciu to smutne bardzo jest. Wydaje mi sie ze chyba silniejsza osoba jestes po takich przezyciach co? Rowna z ciebie babka jest!!!:-)

Dzisiaj mam termin @ boje sie cholernie ale tempka wzrosla mocno dzis najwyzej 36'9 a mierzona godzine wczesniej bo spac nie moglam ;-) zyta u gina juz umowiona :-)

Termin mam wyliczony na 1 czerwca haha :-D juznapisalam do admina zeby zalozyl czerwcowki :-)

Asiaszw
Mam pytanko do Ciebie jak cie bolal brzuch bralas nospe i magnez i lutke tak? Mnie pobolewa po pracy i to dosc mocno i rano tez dzis wiec biore od wczoraj magnez i dzisiaj nospe jeszcze kupie.

Kornelia
Witaj:-) rozgosc sie i zycze szybkiego zafasolkowania:-)
 
Ostatnia edycja:
Miss to dbaj o siebie niewysilaj;-) a ty mozesz isc od razu na l4?
Piekna data dzien dziecka;-) to kiedy wizyta?

Zouza niepowiedziane ze sami;-)
Podaj date wpisze cie na liste;-)

Kornelia witam i zapraszamy do dyskusji podaj date wpisze na liste staraczek;-)

Lili i jak kochana zrobilas test? &&&&&&&

Watpliwosci a jakies wspomagacze bierzesz ze tak duzo masz sluzu?

Milego dnia ja kolejny raz jade do sadu mam nadzieje ze bedzie ok;-)
 
reklama
Do góry