reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Julia jak chcesz to mozesz mnie wpisac na liste:tak: to standardowo u mnie byl 4 cykl staran;-)
Ja siedze i mysle czy konczyc ten kurs czy sobie go darowac nie dosc ze musze sie tramwajami przepierniczyc przez cale miasto to jeszcze potem dosc kawal isc.
A wogole to jestem dzisiaj taka wsciekla ze szkoda nawet mowic..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Melka witamy:) zastanawialam sie kogo dziewczyny witaja a ja poprostu przeoczylam posta;p
Ja tez jestem z tych osob upartych i tez niecierpliwych choc troche pokory juz mam w sobie hehe:)

Shawty19 moge cie wpisac na liste ? po becie? czy mam poczekac az pojdziesz do lekarza?

Aschlee podaj mi na kiedy masz termin i ktory to byl cykl wpisze cie na liste;)
No to suer ze kropeczka widzialas:)

No nic ja sie zbieram do lekarza, jade po corke i lecimy slyszlalam ze sa nieziemskie korki;/ postaram sie je ominac autostrada....choc ja nie lubie autostrad...wrrrr

Anula @ przyszla, jak sie czujesz?
 
Ostatnia edycja:
Julia termin mam na 10 maja a to byl 4 cykl staran.No po wczorajszej wizycie troche sie uspokoilam aczkolwiek i tak juz nie moge doczekac sie nastepnej.Mam nadzieje ze tez dowiem sie pozytywnych wiesci;-)
 
Czesc !
Majdaczku :-( bardzo mi przykro...trzymaj się kochana...
Missiiss a gdzie Ty sie wybierasz nunu nigdzie nie idz !! ja tez jestem emocjonalna wrazliwa i co i nic taka jestem...ja wierze ze Ci sie udalo..;-)
Malena to witaj w klubie ja od dzisiaj czyli od 16dc tez mam dupka tylko ze mam brac do 26 dc a Ty?? ale boje się troche odstawic bo gdyby sie udalo to podobno odstawienie progesteronu to zly pomysl...wiec moze zatestuje przed ostawieniem sama nie wiem ....;/
Aschlee co do sąsiadów to ja mam takich ze pol nocy są awantury a policja nic sobie nie robi ze zgloszen to dopiero tragedia ;/
 
Tinus no daj spokoj byli razem bylo ok teraz ona go zdradzila on ja wykopal z domu a ta przychodzi jakimis mlotkami mu po drzwiach trzaska.Drze sie jak glupia, kopie po drzwiach,wyywa...nie wiem na co liczy ale swoje sprawy powinni zalatwiac sami a nie publicznie i po nocach bo po pierwsze ludzie chca spac a po drugie i w zasadzie najwazniejsze dzieci sluchaja obelg i wyzwisk:angry::wściekła/y::wściekła/y: pewnie komus w koncu nerwy puszcza bo ilez tak mozna.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny Miss ma taki charakter nie przez swoje urojenia a przez ciezkie sytuacje ktore w zyciu ja spotkaly . Postawcie sie na chwile w jej sytuacji .. urodzila.martwe dziecko potraficie sobie wyobrazic jaki to bol??? Ja nawet nie potrafie sobie tego wyobrazic co czuje ktos kto czegos takiego doswiadczy .. zdrada meza ciezko w pracy ..
kazda z was sie tutaj stara i kazdemu tu ciezko a miss i julka maja tych przyzyc w zyciu az nadto ..
kazdy jest tutaj inny i kazdy inaczej wyladuje stres..
Ja staram sie juz poltora roku i przezywam to w jednym miesiacu strasznie w inntm troche lzej .. ale widzac tutaj problemy innych kobiet czuje sie i tak n@ "wygranej pozycji " i dziekuje bogu ze nie musze az tyle w zyciu przezywac przykrych chwil ..

Ja sie nie chce klocic ale prosze was dziewczyny o troszke wiecej zrozumienia dla ludzi i sytuacji z ktorych pewnie polowa z nas by sie nie podniosla ..

skonczmy te nie przyjemne tematy i wrocmy do tego fajnego pelnego wsparcia i zrozumienia forum !! Buziaki!
 
wątpliwości, kochana, to nie jest tak że my nie rozumiemy pewnych rzeczy, po prostu nakręcanie siebie samej (nawet przez złe doświadczenia) nie może się dobrze skończyć. Nie ulega wątpliwości, że miss przeżyła bardzo dużo złego w swoim życiu, ale właśnie może przez spokój udałoby się jej doczekać maleństwa.
Każda z nas najprawdopodobniej przeżyła jakieś tragedie, które odbiły się bardzo na psychice, każdy chce się wygadać, ale teraz powiedzcie szczerze? nie ruszało Was to? nie wydawało Wam się, że miss ma jakiś poważniejszy problem, nie związany ze staraniem się?
 
reklama
Shawty a kiedy planujesz isc do lekarza?? :)
ja to ci powiem ze po pierwszej wizycie sie ucieszylam ze wszystko ok ale czekam i juz nie moge sie doczekac tak jak Aschlee drugiej wizyty:) tym bardziej przez moje przewrazliwienie typu objawy zanikaja itd :)) dziwny bol w brzuchu... ale jeszcze 5 dni musze wytrzymac ... :)
 
Do góry