reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Tinus nie smutaj sie ... ;-) wiesz ze jak nie teraz to w kokejnyn cyklu .... uda sie zobaczysz ... szybciej tobie niz mi ;-) zobaczysz ....
 
reklama
No ja kochana jeszcze trochę czasu mam do @ wiec wiesz ... a zresztą cholercia wie jak dlugi cykl będzie bo cos sie porabalo ... zawsze 28 ostatni 31 ... dzis mam 18dc ... co ma byc to będzie ... ale powiem Ci ze snilo mi sie ze mezu mial dzidziusia z inna -glowa pracuje ...
 
Anula88 ! Jejus jak zrobiłam test i zobaczyłam I kreskę to go schowałam do torebki a teraz patrzę i widzę bladziocha słaby ale widzę ! Może mi się wydaje jej spytam męża co widzi i spróbuje zrobić zdjęcie i wstawić wam
 
Tinuś u Cb chociaż "cień cienia" jest, u mnie zawsze na teście I kreska:-( wstaw fotkę to fachowym okiem oblukamy ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tinus jutro rano walnij testa z pierwszegovsiusiu tak bedzie najlepiej ale bladziocha i tak nam wklej my tutaj jestesmy mistrzani od wypatrywania hihi!!
 
Do góry