reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Maz widzi bladziocha! Ale ja nie umiem wstawić zdjęcia bo pisze z telefonu a zdjęcie i tak mało wyraźne ale bd próbować :)
 
Witam sie i ja.

Mligocka wspaniale wiesciiii!!!! Gratuluje kochana z calego serca.

Wiecej nie odpisze bo mi sie skasowalo a nie chce mi sie skrobac jeszcze raz.

Dziewczyny wyluzujcie sie troszke z tymi starankami tak tyci tyci zobaczycie ze efekty szybko beda ;-) wiem ze latwo sie mowi ale uwierzcie mi ja zaszlam jak odpuscilam i wiem ze nie tylko ja.

U nas skwar nie odpuszcza. 32 nadal :-(
 
To chodz Asiula na wakacje do niemiec :p 24 stopnie i przyjemnie :)) a tak serio to wspolczuje skwarow mi ciezko w skwarze wytrzymac a co dopiero z brzucholem :O

A jak serce ?? Mam nadzieje ze nie przeszkadza cieszyc sie ciaza :))
 
Dziewczyny masakrycznie sie mecze. Mokra jestem i prysznic 10 razy dziennie biore. Czuje sie poza tym dobrze. Tylko bardzo bardzo bola mnie piersi. Nie do wytrzymania. :-( i sa wielkie :-( to jedyne problemy. Serce chwilowo odpuscilo wiec jest ok.
 
Asiu współczuję. .. jak bylam w ciazy to pamiętam jak dzis,cycuchy wogole nie bolaly,nic a nic ... zrobily się tulko pelniejsze ... dopiero po porodzie jak mleczarnia ruszyla pelna para ...
 
reklama
Do góry