reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziewczyny masakrycznie sie mecze. Mokra jestem i prysznic 10 razy dziennie biore. Czuje sie poza tym dobrze. Tylko bardzo bardzo bola mnie piersi. Nie do wytrzymania. :-( i sa wielkie :-( to jedyne problemy. Serce chwilowo odpuscilo wiec jest ok.

współczuję tego bólu piersi :-( ja w ciąży nie jestem i tez mnie bolą (po zewn stronach), także wyobrażam sobie jak Cb muszą boleć :-(

ja cały czas myślę nad tym clo :sorry: naczytałam się tyle, że ciąże mnogie, że bez monitoringu to i tak bez sensu a tylko torbiele mogą powstać i zgłupiałam :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Kasiu 11t juz :-)

Malena a badalas poziom prolaktyny? Mnie tak zawsze bolaly cycki az sie okazalo ze za wysoka prl mialam i jak wlaczyl leki to jak reka odjal.
 
Kochana no mi jakos szybko zlecialo hehe dopiero co testowalas a tu juz 11tydz ... to w moim postrzeganiu zaraz 20 a potem juz z gorki ;-)
 
No mi tez tak szybko leci. Super.
Kasiu moze na moja wada nie ma nic innego nie wiem. Z mlodym tez to bralam

Malena zrob prywatnie to jedno badanie. Tylko zastosuj sie do wytycznych bo wyjdzie falszywy wynik
 
Izpotin w ciazy czesto ske stosuje na skurcze i nadcisnienie. Pewnie jaknswojej powiem to mi przepisze albonkaze chwilke poczekac . Pewnie tez bez badan.
Asiula zobaczysz zaraz zleci koniec wakacji i polowkowe ;) a ty teraz te pierwsze gentyczne.
 
reklama
Moje Ekg bylo wystarczajace i historia choroby. Zreszta skierowanie na cc wiele wyjasnia. Pozatym nie ten wiek juz serce starsze 14 lat no nie :p
 
Do góry