reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam!
W sobotę w dniu wyjazdu męża dostałam plamienie. Pojechałam do szpitala, a tam nie było nic widać jeszcze. W każdym razie dzisiaj wyszłam ze szpitala po zabiegu łyżeczkowania. Niestety moje maleństwo nie rozwijało się prawidłowo. Wczoraj był już spadek hcg. Jutro mam tylko iść do szpitala po zastrzyk z immunoglobuliny. Jest mi bardzo przykro, ale czułam, że coś może być nie tak. Na razie nie będziemy się starać o dzieciątko, bo nie wiem kiedy mąż wróci. Sama teraz nie wiem co mam zrobić.
 
reklama
ja tak na szybko.. juz po badaniach za 2 tygodnie powtórka bo pan doktor chce sprawdzic jeszcze raz serduszko bo bardzo go zaniepokoiła jedna rzecz i musi koniecznie jeszcze raz to sprawdzic, a tak poza tym to MAŁY jest pod każdym względem cudowny :) jutro rano dodam fotki zeby ciocie zobaczyły moje kochane szczescie :)
 
Motylkowa oby wszystko bylo dobrze!!! CZEKAMY NA ZDJECIA :)
Asmi wspolczuje. Ja zawsze sobie tlumacze ze nic nie dzieje sie bez przyczyny... Mam nadzieje ze wszystko sie u Ciebie ulozy.
Yesenia jak z Toba wszystko ok to moze warto pomyslec o mezowskim. Wiem piszesz ze nie ma szans ale moze tu wlasnie tkwi problem.
Asiu udanego urlopu :) dlugo sie staraliscie o fasolke... super ze sie w koncu udalo!
Mychunia Ty tez swoje przeszlas... ale jest dzidz i to najwazniejsze. Niech rosnie zdrowo!
Lalka jak @? Przyszla franca??
Kasikz dobre podejscie ;)
Majdaczek Ty tez wyluzuj i tak jak piszesz nie sprawdzaj niczego. Wiem latwo sie mowi ale odpocznij od tego wszystkiego. Na pewno na dobre wyjdzie. Wspolczuje problemu z opieka nad dziecmi...
Gabis ja nie pamietam czy mnie cyce bolaly. Wiem ze jak sie termin @ zblizal to bolalo mnie podbrzusze i czesciej sikalam :D
Tinus jak dobrze znam temat malowania. Od jutra znowu walek w dlon i tak do niedzieli a w poniedzialek do pracy :/
Babydust u mnie z libido podobnie ;) tabletki bralam pare miesiecy ale mialam tak silne migreny ze zrezygnowalam. I tak juz od szesciu lat stosujemy tylko kalendarzyk.
Dobra zmykam spac bo jeszcze jutro do pracy i wolny weekend. Spokojnej nocki ;)
 
Asmi kochana przykro mi bardzo, wiekszosc z nas przez to przechodzila , ja poronilam w listopadzie zeszlego roku a w marcu znow bylam w ciazy i nadal jestem.. Dla kazdej z nas zaswieci slonce.. Glowa do gory i walczymy dalej. Tulam mocno ,mocno ,mocno :*




WP_20140711_001[1].jpgWP_20140711_002[1].jpgWP_20140711_003[1].jpgWP_20140711_004[1].jpgA to nasz kochany synek :p na jednym widac siuraczka :p
 

Załączniki

  • WP_20140711_001[1].jpg
    WP_20140711_001[1].jpg
    8,1 KB · Wyświetleń: 47
  • WP_20140711_002[1].jpg
    WP_20140711_002[1].jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 46
  • WP_20140711_003[1].jpg
    WP_20140711_003[1].jpg
    11 KB · Wyświetleń: 45
  • WP_20140711_004[1].jpg
    WP_20140711_004[1].jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Motylku - piękny synuś!! Mąz pewnie dumny jak paw?
Widzę że i ty spac nie możesz :-D

Asmi - bardzo mi przykro, trzeba Wam odpoczynku od tego wszystkiego. Powiedz mi czy to u Ciebie był niski przyrost bety o 30%?

Mychunia - u mnie z racji łozyska na dole kopy dostaję głównie w kości miednicy. Chciałabym by mała się podniosła:sorry2:
 
Witajcie
Tabasia : byly jakies zarty to kapcenie skonczylo sie na wieczor i w nocy czytko i od rana zaczelo sie @ tak wlasnie myslałam
 
reklama
Lalunka :( tulam

Ivo u mnie ciezko ze snem.. małe sie budzi pijemy herbate i dalej idziemy spac na godzinke (zazwyczaj) \R mi tylko powiedział "a nie mówiłem ze będzie chłopak to mi wierzyć nie chciałaś" , ale dume było widac, jakos inaczej teraz na nas patrzy, zdjecia 100 razy ogladał bo nie chciał jechac na badania z nami..( bał sie)
 
Do góry