reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Tabasia dziękuję Ci bardzo.

Ja już postanowiłam- termometr wylądował w koszu, nie mam zamiaru już mierzyć temperatury, na ovufrend mam abonament wykupiony do jutra i nie mam zamiaru go już wykupywać, żadnego inofolicu i podobnych specyfików, tylko kwas foliowy i magnez, mój kalendarzyk na telefonie został usunięty i dobrze mi z tym :) , żadnych testów owulacyjnych, itp. Będziemy działać spontanicznie. Wrzucam na luz, teraz zajmuję się urodzinami syna, a potem przygotowaniami do wyjazdu, już się nie mogę doczekać. Myślałam, że już na wczasach będę w ciąży, ale może to i dobrze, że tak się stało. Tak to bym się pewnie stresowała, żeby czymś nie zaszkodzić dziecku, szczególnie, że przy drugim dziecku w 10 tygodniu wylądowałam w szpitalu, bo zaczęło odklejać mi się łożysko, zrobił się duży krwiak i omal nie poroniłam. Jakoś to co przeżyłam zostało mi w psychice i na pewno byłabym nie spokojna, żeby czymś nie zaszkodzić. A tak to wrzucę na luz i będę robić to na co mam ochotę. Będzie dobrze, musi być.
1zIggET8dLQXapoHBAA7
 
mychunia Ja na śluz nie narzekam. W dni płodne widzę wielką różnicę w jego ilości i jakości. Mogę przyznać, że przy braniu inofolicu miałam go jeszcze więcej, nawet mąż to zauważył, ale trochę szkoda mi na niego kasy.
 
Hej kochane
Ją od wczoraj w szpitalu podają małej sterydy na rozwój płuc bo łożysko mam już nisko i zapobiegawczo wolą podać jakby się spieszyła na świat a dodatkowo rozchodzi mi się spojenie więc leżenie wskazane:-(
 
kasikz od zawsze miała cykle różne od 27 do 32 dni, chociaż mój gin twierdzi że to norma. Ostatnio tak od jakiegoś roku były dość regularne po 27-29 dni. Od początku roku 4 cykle super po 28 dni, a potem nie wiadomo z czego wyszło 34, 24, 28,28, a obecny 27
 
Witam

Kochane wybaczcie sle jutro uzupelnie liste:-) bo dzis mrga zalatany dzien mialam:/
Juz siedze w autobusie i zachwile ruszam do pracy:/
Jutro wolne a wieczorem imprezka;-)
 
reklama
Do góry