reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam sie i ja ...
Dzis kiepskie samopoczucie. ..zamulona caly dzien jestem .... w pracy spalam dosłownie na siedzaco .... malo tego w nocy mezu mi z łokcia w oko zasunol...z lekka sliwke mam ;-) ....

Lalka uda sie jeszcze zobaczysz ....

Gabis ja się tam kochana nie znam ale mam nadzieje ze sie unormuje wszystko. ...

Anula Gratuluję ;-)

Asiu jak tam kolorek jest ;-) ?

Iwo blogiego lenistwa zycze ....
 
reklama
Dziewczynki naprawdę bardzo Wam dziękuję jeszcze raz. :-)

Iwo- witaj w klubie na L4. Czekamy jutro na foto brzucha. ;-)

Lalka- życzę Ci dużo siły, to wszystko jest takie trudne, ciężkie i niesprawiedliwe. :-(
 
C.d.:
Mligocka powodzenia i trzymam kciuki. Niestety z forum jest tak, ze strasznie nakreca:( Mam nadzieje, ze sie wszystko ulozy!

Iwo odpoczywaj :)

Ewelinka slicznie wygladasz :)

Motylku i Mychunia cos Wam tez skrobalam...
Kurcze wszystko z doskoku na raty. Przepraszam!

Ja w pierwszej ciazy przytylam 18kg :szok:ale nie bylo widac tak bardzo...

W sumie to nic ciekawego u mnie sie nie dzieje... @ sie skonczyla, czekam na owu. Nabuzowana chodze bo pies mi chate demoluje, kupuje mu rozne gadzety, ale on woli listwy i drzwi :wściekła/y:
 
Lalka przykro mi;( a nie mysleliscie o dawcy nasienia?
Ja generalnie dlatego jak cos podchodze do invitro bo inseminacja to tylko kilka procent wiecej szans niz naturalnie
 
Lalka pewnie zadne slowa nie pociesza w tej sytuacji. Strasznie mi Cie zal. Kurcze zycie jest niesprawiedliwe. Jakie macie jeszcze opcje do wykorzystania? Jejku mam nadzieje, ze w koncu sie Wam uda!

Rurka hop hop...
 
reklama
Julka - nastepna @ 4sierpnia mniej wiecej moze dwa dni pozniej ale wpisz 4 jak mozesz :)

nie odzywalam sie bo wszystko na raz nie dosc ze @ przylazla to jeszcze grypsko cholerne .. ale powoli wracam do zywych :)
milej nocki :)

ps. Anulka gratulacje :)
 
Do góry