reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
kasikz wiem, że to głupie pytanie, ale Ja dzisiaj już nie myślę. Którą temp mam brać za poziom podstawowy?
A najlepiej spojrzyj na mój wykres :tak:






 
Ostatnia edycja:
Majdaczku a badałas sobie poziom prolaktyny. U mnie przy takich nasilonych objawach okazalo sie ze mam prolaktyne podwyzszona.

Julka, no tego sie troche boje, dlatego opalam sie tylko godzine dziennie aby to kontrolowac :)
 
AsiaSz nie badałam, ale takie objawy mam dopiero w tym cyklu, w poprzednim nic nie czułam, no i @ przylazła. Wydaje mi się bardziej, że to wina brania inofolicu, odkąd zaczęłam go brać, to nawet dni płodne i owulację czułam dużo bardziej niż zwykle.
 
Iwo no piekny brzuchol ;*** córcia ma domek ze hoho :-)

Asia podziwiam Cie... ja na sloncu nie wytrzymuje. Zaraz mi słabo a zawsze uwielbiałam sie wygrzewac na slonku.

W Gdansku dalej skwar...
 
julia Ja inofolic przestałam brać 3 czerwca, ale myślę, że jeszcze na pewno pozostaje w moim organizmie. Nie wiem co o tym w ogóle wszystkim myśleć.

AsiaSz myślę, że jakby było coś nie tak, to miałabym nieregularne cykle, a u mnie na szczęście jak na razie jak w zegarku :)
 
reklama
Do góry