reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dzień dobry! Mój cykl już raczej stracony. Test zrobiony dziś z polecenia gina negatywny, temperatura spada 36,5 . Czekam na @ albo na cud...


trzymajcie się!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kochane
czy wam też się dziwne komunikaty pojawiają że niby wirus i brak polskich liter na BB?

Laleczka - przepraszam głupol ze mnie, przeciez wszytko masz opisane :zawstydzona/y: a in vitro z dawca wchodzi w grę?

Tabasia - ja przytyłam 20 kg, teraz moim marzeniem jest przybrac tyle co do porodu z młoda czyli do 74kg, ale juz mam +7 wiec nie wiem jak to będzie :sorry2:

Asia - prosze "lady in red" (jest tez mistrz 2 planu)
17 tc i 23tc
 

Załączniki

  • 20140525_082433.jpg
    20140525_082433.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 53
  • 20140709_065619.jpg
    20140709_065619.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 49
Hej piekniochy.

Iwo no super brzusio :-) duzej roznicy miedzy brzuszkiem nie ma to fajnie.

Ja szykuje sie na opalanko na balkon. Moja godzina wybila :-)

Milego dnia
 
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif



Starające się: 17



CZERWIEC

rurka -@ 30.06


LIPIEC
anula88 - @ 10.07
yesenia - @ 11.07
lalka - @ 12.07
majdaczek14 - @ 12.07
Charlie20 - @ 14.07
sunajka897 - @ 15.07
kasikz - @ 17.07
julia0903 - @ 22.07
babydust - @ 25.07
malena100 - @ 26.07

Tinuś22 - @ 29.07

Aschlee25 - @ 30.07
missiiss1301 - @ 30-31.07


SIERPIEŃ

Dominika89 - @ 02.08
Tabasia - @ 04.08
wątpliwości3 - @ - 04.08

POCZEKALNIA
,jołasia,
 
hej dziewczyny :tak:

ja po bardzo źle przespanej nocy :-( zapowiadali burze, a oddychać nie było czym i ani kropelka nie spadła :-( do tego komar mnie pogryzł :wściekła/y:

ale po 4 moje dziecię zaś mnie uraczyło kopniaczkami :-D

na dworze w końcu lepiej, bo ponad 20 stopni w cieniu już jest, ale wieje... szkoda, że w domu dalej duszno :-(

iwo piękny brzusio :tak:

watpliwosci zdrówka ;*
 
Witam


Miglocka wykreslilam z listy, kochana zycze II kreseczek, rozumiem twoj wybor musisz odpoczac!

Rurka pochwalisz sie testem?:) daj znac o sobie:)

Kurcze cos jeszcze mialam napisac ale zampomnialam;/
 
Witam. Nie mówię dzień dobry, bo raczej ten dzień dobry nie będzie. Dziewczyny u mnie chyba nic z tego nie będzie :-( Jestem na 3 dni przed spodziewaną @, dzisiaj rano temperatura mi spadła, więc postanowiłam, że zrobię test, miałam tylko taki 20mlU/ml, bo czulszych nie ma u nas w żadnej aptece. I nawet nie ma cienia :wściekła/y: Więc pewnie nic z tego w tym cyklu. Pawiem wam, że pomału tracę już na to wszystko siły i to nie chodzi tylko o nasze starania. Od jakiegoś czasu mamy wszystko pod górkę. W pracy stres, w ogóle nienawidzę tej roboty, ale nie chcę z niej rezygnować, bo wtedy będziemy musieli zrezygnować ze staranek, aż znajdę coś nowego. Od kilku miesięcy jestem strasznie przygnębiona i gdyby nie moi 3 mężczyźni to pewnie popadłabym w jakąś depresję :-(
Nie martwiłabym się tym testem, bo w końcu dopiero za 3 dni mam dostać @, ale martwi mnie ta temperatura. Nie rozumiem tylko tych objawów, bolą mnie strasznie piersi, szczególnie sutki, podbrzusze, wcześniej jajniki. Ja wiem, że wszystko mogłoby być oznaką zbliżającej się @, ale Ja swój organizm obserwuję już od listopada tamtego roku i mogę powiedzieć, że już go trochę poznałam. Miewam podobne objawy przed @, ale nie, aż tak intensywne. Nigdy wcześniej przed @ nie bolał mnie tak brzuch, żebym musiała brać nospę. Nie wiem już co o tym myśleć. Straciłam już chyba całą nadzieję.

Anulka wielkie gratulacje!

lalka przykro mi, ale może jest jeszcze jakaś nadzieja?

watliwosci zdrówka życzę.
 
Majdaczku nie mozna sie poddawac.
Oj kochana jakbym miala opowiadac co mam pod gorke .wlasciwie cala droga do macierzynstwa i wiele lat u mnie to wielka gora;) no ale nic wychodze z zalozenia ze kiedys wyjdzie slonce. Tylko nie trac nadziei
 
Majdaczku ja nadal trzymam &&&&&&&& moze jednak jest nadzieja...!!!!

laleczko kochana ja jeszcze wierze&&&&&&&& pamietam jak mi beta niewyszla w ciazy z corka, pani laborantka powiedziala przykro i niejest pani w ciazy i co? corka ma juz 4 lata, ja uwazam ze jest jeszcze nadzieja:):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Asiu korzystaj ze sloneczka:) u nas niby sloneczko ale wiaterek wieje przyjemny:) ja jak bylam w ciazy sie opalalam i niestety pozalowalam po jakims czasie tego;/ poniewaz place n twarzy mi powychodzily;/

Mloda wczoraj pol dnia nad jeziorem a dzis od rana juz kaszle;/;/
 
reklama
Mam pytanko do dziewczyn, które mierzą temp. Do jakiego poziomu musi spaść temperatura przed @ jeżeli nie jest się w ciąży? Czy jest to jakaś reguła, czy po prostu jeżeli spadnie na kilka dni przed spodziewaną @ o kilka kresek to już nie ma nadziei na ciążę?
 
Do góry