reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Goska : lada momemt. Hihi wynik popołudniu. Co ma być to będzie i tyle.A czuje sie dobrze cyc napompowany a pozatym moj mąż stwierdził wczoraj po seksie że jest ciasniej. Ale ja tego do objawóe nie zaliczam :)
Dzięki że pytasz.
 
reklama
lalka - ja CI bardzo mocno kibicuje od samego początku to za betę moc: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kiedyś się uda oby już tym razem!
Ile masz dziś dni od ins.?
 
Ej no Lala tak po cichaczu poszłaś. O ty!! Trzymam kciuki.

Gosiu jak kochana od 15 czerwca na wolnym i postanowiłam, że do pracy na razie nie wrócę. Czasem na jakąś jedną klientkę może dwie, a tak to czekam do II trymestru i puki co pracuje w domu troszeczkę :)
 
Asiu tyle się naczekałaś ze masz racje odpoczywaj i się rozkoszuj, zresztą w Twoim fachu to zawsze będziesz mieć prace ;-)
Domownicy pewnie zadowoleni?
A jak mama wie już o paryżance?
 
Lala
Kciuki :-) musi sie udac!

Aaaaaaaaaaaaa!! Jak ja nie cierpie swojej pracy!:-X:-( zwolnie sie na koniec sierpnia. Przed urlopem chyba dam wypowoedzenie.... mam juz dosc. Nic sie nie dzieje nie ma komu sprzedawac a tylko cisna od gornie i drecza smsami i telefonami. Zwariowac mozna.
Jak sie teraz nie uda to sie zwalniam. Poczekam z wiesciami do konca lipca jak zrobie test. Choc i tak pewnie nie wyjda 2 kreski bo mi chyba dane nie jest byc znow mama...
 
Mamie powiedzieliśmy w 60 urodziny :-) mega zadowolona. Dziś właśnie do mnie przyjeżdza i bedziemy pierogi lepić bo mam ochote.
Młody na początku krecił nosem, że jest pod kontrolą, ale teraz widze ze mu przeszło. Jak juz sie lepiej czuje to ma wiecej swobody :)

Pokaz brzuszek.

plissss
 
Lalka - to będę zaglądać 11dni to już konkret ;-) a jak dziwnie spokojna jesteś to kto wie...

Asiu
- pokaże wieczorem, bo w pracy jestem, wczoraj przeszedł sam siebie bo wieczorem było 97 cm!! (z córka 97cm to miałam w 30tc, więc zapowiada się ostro)

missiiss1301- spokojnie idziesz na urlop trochę ochłoniesz, a małe się lada chwila trafi, nie dawaj na razie wypowiedzenia, daj sobie czas np. do końca roku. Jak się małe trafi na wypowiedzeniu które CI wręczy pracodawca to przestaje one być ważne, ale jak być ty dał i bys zaszła to już gorzej.
 
20140708_120517.jpgPozdrawiamy z Synkiem z upalnego Gdańska ;-)
 

Załączniki

  • 20140708_120517.jpg
    20140708_120517.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry