reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
missiiss goska ma rację. Jak zostaniesz bez pracy, to ze starankami może być Ci ciężko, bo będziesz się stresować, że jaj nie masz i, że gdyby wyszło, to nie dostałabyś żadnego macierzyńskiego. A wiesz o tym doskonale, że stres strasznie szkodzi nam staraczką.
 
O kurcze Ewelinka fajny brzusio :-)

Mligocka. Caluje!

Gabis TSH masz bardzo wysokie o kurcze.
Gabi a czy ty masz juz troszke brzuszka czy tak nic nic nic? Bo ja mam :-/ i zastanawiam sie czy to dlatego ze druga ciaza czy o co chodzi :-) nie zebym nie byla zadowolona ale z Pawlem mialam dopiero lekko widoczny w 17tc a teraz 8 i juz jest ;-)
 
Asia ja z córka na początku 7 mies. brałam ślub w normalek kiecce cerry rozmiar M ;-) i miesiąc temu już nie weszłam w ta sukienkę a był wtedy 5 miesiąc, na wadze przed było mniej niż w 1 ciąży i teraz tez mam niej niż z nią na tym a etapie. A bandzior wyskoczył no dosłownie zaraz po II 7-8 tydz. było widać - zwłaszcza wieczorem flaki się przesunęły chyba ;-)



dodam jeszcze że od ciąży z córka minęło 5 lat a jak brzuch wyćwiczyłam po poprzednim razie, wiec to nie kwestia ze został po i nigdy nie wierzyłam w to ze w ciąży widać wcześniej... no i już wierze
 
Ostatnia edycja:
No to mnie pocieszylas nie ukrywam :-) Bo ja juz w ciazowych spodniach tylko moge chodzic bo niestety wszystko dla mnie za male w pasie.
 
no ja mam teraz 97cm, z córka 97 cm było w 30 tygodniu ;-) na wadze mam teraz 62kg z córka na tym etapie 64kg było, wkleję bandziora wieczorem
 
reklama
Do góry