reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif



Starające się: 17



CZERWIEC

rurka -@ 30.06


LIPIEC
anula88 - @ 10.07
yesenia - @ 11.07
lalka - @ 12.07
majdaczek14 - @ 12.07
Charlie20 - @ 14.07
sunajka897 - @ 15.07
kasikz - @ 17.07
julia0903 - @ 22.07
babydust - @ 25.07
malena100 - @ 26.07

Tinuś22 - @ 29.07

Aschlee25 - @ 30.07
miglocka - @ 30.07
missiiss1301 - @ 30-31.07


SIERPIEŃ

Dominika89 - @ 02.08
Tabasia - @ 04.08

POCZEKALNIA
watpliwości3,jołasia,
 
Pewnie:-)

Lalexzko ladnie nic nam nie pochwalilas ze idziesz na bete;-)
Ale bwde tu zagladac zeby wyczytac wiesci od Ciebie:-) bo juz do pracy jade autobusem.
&&&&&&&&&&

Coreczka ze znajoma nad jezioro pojechala...;-)

Witam nowa kolezanke,ladnie na liscie juz sie znajdujesz:-)

Watpliwosci obiecalas podac date @ zeby ladnie cie wpisac:-)
 
Cześć !

Asiaszw- uwielbiam upały, kocham smażyć się na słońcu więc daje radę:laugh2:

Lubię Was czytać, lubię wiedzieć co u Was, no ale.. doszłam do wniosku że ograniczę forum do minimum. Doszłam sama ze sobą do pewnej wewnętrznej równowagi, po wielu ,,walkach,, które stoczyłam sama ze sobą wniosek wyciągnęłam jeden: wszystko dzieje się po coś i pewnie to nie jest mój czas. Oczywiście będziemy się starać, ale nie z natarczywą myślą że musi być już, teraz, natychmiast, bo nie musi być. Jestem przekonana że każda z nas doświadczy tego cudu jakim jest macierzyństwo, wiem że i na mnie przyjdzie kolej. Wchodząc na forum, czytając o Waszych ciążowych objawach, oglądając Wasze brzuchalki, towarzyszą temu wszystkiemu emocje, które w pewien sposób zaburzają ten stan, w którym obecnie jestem, a droga która przebyłam aby go osiągnąć była bolesna, morze wylanych łez, tona nieprzespanych nocy, miliony kotłujących się myśli w mojej głowie. Nie chce tego zaprzepaścić. Szkoda by było.
Blair- teraz Cię rozumiem, dopiero teraz.
Juleńko- usuń, mnie proszę z listy staraczkowej.

Dziękuję każdej z osobna, bo jakby nie patrzeć każda z Was wniosła w moją codzienność - Coś, przez duże C.

Pozdrawiam, mligocka.
 
Hej dziewczyny mam troche zaległości ale nie dam rady nadrobić.

Mam pytanie odnośnie problemów z tarczycą. Byłąm u endokrynologa, zlecił mi wszystkie badania i mam wyniki. Troche mnie one niepokoją. Zerknijcie która się na tym zna

TSH 6,06 (norma 0,27-4,20)
FT3 3,38 (2,00-4,40)
FT4 1,02 (0,93-1,70)
anty TPO >600 (0,00-34,00)
anty TG 394,50 (0,00-115,00)

Mam zlecony Euthyrox. Ale powiedzcie mi jak duże jest zagrożenie dla fasolki ? I co to są te anty TPO i anty TG.
 
Mligocka
Dobre podejscie masz. Ktorego mi brakuje bo teraz kiedy mam dosc pracy juz bym chciala byc w ciazy a tak pozostaje mi tllko stekac i jeczec... powodzenia kochana i daj znac jak tylko sie pojawia dwie kresecxki :-)

Gosia
Moxe rzeczywiscie jeszcze poczekam albo rozwaze przejscie do innego salonu. Wyslalam pare cv i moze a noz sie ktos odezwie.
 
reklama
Gabis z tego co ja widze to tsh do natychmiastowego zbicia, ft4 trzeba podnieść...
Ja tpo i tg mialam ujemne... jak duza dawke euthyroxu dostalas?
 
Do góry