reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam.
Ja dzisiaj w podłym nastroju, spałam może 1,5 godziny, ogólnie źle się czuję
wQEADs=
Wczoraj mieliśmy akcję z moim "ukochanym" teściem odnośnie dzieci. Zastanawiam się, czy nie zrezygnować z pracy, bo cierpią na tym tylko nasi chłopcy, bo nawet nie ma kto ich przypilnować jak my jesteśmy w pracy. Niech ten urlop już nadejdzie.

yesenia na pewno wszystko się ułoży.

rurka ja dalej kciuki za Ciebie mocno zaciśnięte.

mychunia piękny brzusio.

KasikP dziękuję, że o mnie pamiętasz. Ja za Ciebie dalej trzymam kciuki. A ile masz dni do @?

Motylku super wieści, oby tak dalej. Powodzenia na prenatalnych.

sunajka witaj i powodzenia.

missiiss termin @ mam na 12.07, a kiedy testuje to nie wiem, bo teraz mam inne zmartwienia na głowie i jeszcze się nad tym nie zastanawiałam.

Anulka powodzenia na obronie.
 
hej dziewczyny :tak:

jestem przeszczęśliwa dziś po raz pierwszy poczułam wyraźne kopniaki mojego synka :tak: nawet mąż się załapał na kopniaczka :-D

sunajka witaj :tak:

Asia dajemy radę, choć w domu mam jak w saunie (okna mam od północy, wszystkie trzy) ;*

Anulka kciuki za obronę ;*
 
O jaaaa Mychunia wspolczuje. Ja wlasnie dzis zamowie jakis wiatrak do domu na allegro. Coprawda w obi byly fajne, ale niestety jestem udupiona w donu bo mam auto zepsute :(
 
Mychunia fajne takie kopniaczki;)
Mnie w domi tez tylko wiatrak ratuje;)
Asiula u mnie ok. W sumie dobrze nie wiem ktory to dzien cyklu ale po owulacji kilka dni. Probowalam sie umowic na histerioskopie ale wczoraj nigdzie sie nie udalo. Dzis dalej dzwonie
 
Hej ;-)

Anulka &&&&&&&&&&& !!!!! Szumus tez na pewno wspiera a we dwoje zawsze raźniej :-)

Asiu my z Synkiem lezymy na lozku przy wiatraku i popijamy koktajl truskawkowy ;-)

Mychunia gratuluję kopniakow :-) ja wciaz na takie czekam
 
witam witam :p

Asiczku kochany tylko sie nie zesmaz na skwareczke :p
Anula&&&&&&&&&&&&&&
u nas kopniaki sa raz słabsze raz mocniejsze czasem pol dnia cisza a potem brzuchol podskakuje jakby tam jakis piłkarz siedział:p mychuniu cudne uczucie szczególnie jak wsajesz rano a na dzien dobry kopniaczek "mamo wstawaj , jestem głodny/a" wzrusza mnie to
 
Ale fajnie dziewczyny. Ja musze jeszcze troszke poczekac.
Motylku posiedzialam od 8 do 9.30 bo potem juz zaczelo sie robic goraco wiec zeszlam. Ale mam postanowienie tak codziennie robic aby troche kolorku zlapac bo puki co to jestem bladzioch jak nigdy latem. Za to moj syn wczoraj zaszalal na plazy i troszke mnie przestraszyl jak go zobaczylam. Masakra, ale dobrze ze to nie ja bede piszczec.
 
Asia : ja wróciłam właśnie z miasta. Straszny skwar. Lubie sie opalać ale jeszcze nic nie wiadomo co do fasolki wiec siedze w domu :d
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry