reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
missis trzymam kciuki żeby kreseczka ściemniała :tak:

P1030355.jpg a to mój brzusio w 17 tyg i 3 dniu :-D
 

Załączniki

  • P1030355.jpg
    P1030355.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 51
Witam, ale upał, właśnie wróciliśmy z dluuuugiego spaceru.
Miss, mam nadzieje ze to fasolka.
Mychunia, piękne brzusio:)
Mligocka, co powiedział lekarz?
Patrze, że mój post, zapodzial się wśród innych z wczorajszych. Niepotrzebnie wczoraj wertowalam internet- tak nie zwracałabym glowy, ale dzisiaj jestem spokojniejsza.
Miłego dnia.
 
Hej Hej.
Dominika- lekarza będę pytać jak będę na wizycie , 9 lipca. :)natomiast pisząc że idę na oddział, miałam na myśli że uciekam do pracy :-):-)
Kasik-hmm,no ciekawe,powiem Ci to wszystko. Ja się doczytałam że produkcja Beta Hcg zaczyna się po zagnieżdżeniu, a jakiś inny artykuł mówił o tym że po zapłodnieniu też jest wydzielany tylko w niewielkich ilościach. Musze o to zapytać koniecznie, nie da mi to spokoju.:tak:


A ja dzisiaj w pracy, straciłam głos, miałam taka chrypę, że mówić nie mogłam. U mnie tak zazwyczaj zaczyna się zapalenie krtani, które przebiegało zazwyczaj z wysoką gorączką. Nie chcąc sobie do tego dopuścić, dziewuszki zapodały dożylnie amoksiklav. Utrzymam go minimum 3 dni. Jestem w domu, w zgięciu łokciowym mam motylka i będę sobie sama zapodawać proszki. Wcześniej się doinformowałam odnoście stosowania tego antybiotyku w czasie ciąży, ponoć bezpieczny. Nie , nie robiłam testu, zupełnie asekuracyjnie.

Kurdę ale jestem oferma zdrowotna, zawsze coś się mnie chwyci:wściekła/y: Wściekłam się, na .. samą siebie.!

Naczytałam się tutaj o Inofolicu, i ... zakupiłam. U mnie w aptece 60 zł:szok:
Jestem pod koniec cyklu, tak sobie pomyślałam , że może włączę od nowego cyklu, no ale... jakoś tak wyszło że dzisiaj 3 dzień stosowania:-D Należę do tych niecierpliwych, od zawsze.
Czytałam opinię dziewczyn, że preparat również działa korzystnie na śluz.
Zobaczymy.:-)
Mychunia- rozmarzyłam się.:tak:
lalka- &&& cały czas zaciśnięte.
 
Hej Dziewczynki.

Missss kciuki zaciśniete.
Mychunia super brzuszek :)

Mligocka lubie jak jestes u nas tak czesto. U mnie Inofolic na śluz nie zadziałal, ale jak widać i bez tego się udało :)

Ja bylam dzis na badaniach krwi, maskarycznie tego nie lubie. Niestety dzis tak mnie bola plecy ze chodzic nie moge, zwykle pojscie do wc dzis jest dla mnie jak bieg przez płotki. Kurcze starość to jednak chyba jest. Moj lekarz ostatnio sie pomylil i na wyniku usg wpisał mi WIEK 23 :szok: jak dawno nie widzialam w tej kolejnosci tych cyferek:-D
 
reklama
Asia
Widzisz jak mlodziutko wygladasz :-D dzieki za kciuki :-)

Pytanie mam jaka przed okresem powinna byc szyjka? Bo od trxech dni ewidentnie mam twarda i niziutko a jeszcze 5 dni temu nie wiedzialam jak sie bada ale teraz widze duzoa roznice. Wtedy byla srednia i srednio nisko
 
Do góry