reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Asiu tobie juz nie potrzebny pasek, bo masz dropsika :p a z tego co czytałam to dla kobiet niemogacych zajsc, myslałam kiedys o tym pasku i czytałam ale nie jestem na tyle wierzaca..
 
Iwo : pewnie tak. Nie dziękuje żeby nie zapeszyć.
A co do tego pask św. Dominika zamawiam! Tylko czy kryje się jakieś koszty przesyłki? Ktoś się orientuje?
 
Asiu tobie juz nie potrzebny pasek, bo masz dropsika :p a z tego co czytałam to dla kobiet niemogacych zajsc, myslałam kiedys o tym pasku i czytałam ale nie jestem na tyle wierzaca..

ja też nie na tyle, ale po przeczytaniu tego forum uwierzyłam :tak:

Iwo : pewnie tak. Nie dziękuje żeby nie zapeszyć.
A co do tego pask św. Dominika zamawiam! Tylko czy kryje się jakieś koszty przesyłki? Ktoś się orientuje?

siostry wysyłają za darmo, wystarczy napisać maila :-)
 
ale szczujecie tymi 50kilkoma kilogramami :crazy:
ja juz o swojej nic nie powiem :/

dlaczego kupujecie te infolliki ? macie PCO czy tak aby sie udalo bez wyraznych problemow ?
wiesiolek nie pomaga ?
 
Witajcie dziewczynki :)

Missis jestes podwojna mamuska i sie z tym pogodz :p

Anulka - matko ta twoja ciąża tak leci szybko że niedługo bedziesz trzymac Malego czlowieka w rekach ..

u mnie tak sobie .. przez ostatnie dwa dni mam strasznego pecha .. dostane mandat za rozmowe przez tel. i przekroczenie predkosci z fotoradaru, przyrysowalam prog samochodu (prawie zawisnelam na krawezniku ;p) na szczescie od spodu i nie widac .. wczoraj bylam z Malutkim na spacerze i kolko od wozka sie rozwalilo i przez kilometr targalam wozek na dwoch przednich co chwile obracajacych sie kolkach .. a dzisiaj Maly obsrutal mi sie pod same pachy tak ze wszystko plywalo (wszystkie ciuchy czyli body spodnie i koszulka no i troche wozka ).. a na koniec kupilam sobie ogorki malosolne ktore sie rozlaly w zakupach i szlam przez pol miasta z kapiaca z worka woda .. w koncu dziecko mojej kolezanki mowi do mnie 'ciocia kapies po calej ulicy' to pytam go czym ja kapie Miki nawet sobie nie zartuj a on do mnie 'no nie wiem ciocia cala ulica jest w kropkach ktore wylatuja z twojego worka'
jutro zamykam sie w domu i niczego nie bede dotykac !
kupilam sobie inofem i od dzisiaj pije po jednej saszetce a od przyszlego cyklu zaczne po dwie . w tym cyklu i tak juz po owulacji wiec raczej nie ma sensu po dwie poza tym w tym cyklu dalej nie bylo pelnych przytulanek ..

Aschlee - kurczaki testuj albo idz na bete jak masz skierowanie bo jesli to ciaza to lepiej neich Cie ginekolog ma od poczatku na oku !! Sam mowil Ci ze jak wyjda II to od razu masz leciec do niego .. trzymam kciukasy !!

Aska - odpoczywaj z fasolinkiem okraglinkiem i dbaj o siebie bo jak ciotki z forum wpadna na chate Tobie to juz nawet palcem nie kiwniesz hihii :)
buziaki !
 
reklama
Ale piszecie. Zaraz coś poczytam.

Poczytałam.
Aschle, - Ty jeszcze niezatestowana? Test, a następnie lekarz. Czy jedna czy dwie krech lekarz potrzebny w obu sytuacjach.

Asia, - lerzałaś, ciąża, osłabienie, dlatego teraz siły nie masz. Teraz żeby coś robić organizm musi się przestawić.

Lalka, - &&& za powodzenie z clo.

Ja po hsg, nic ze mnie nie wyleciało. Brzuch miałam wzdęty jak bania przez kilka dni. Organizm sam musiał to wszystko zneutralizować i pózniej tylko siusiałam non stop. Brzuch bolał przez kilka dni.

Już mnie trafia z ta @. Już 7 dni łacznie z przedwstępnymi plamieniami. A cykl 23 dni. Massakra. Jak była luteina co cykl to wszystko jakoś poukładane miałam.

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry