reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
........ moja szwagierka miała 4 okresy zanim się okazało, że jest w ciąży :tak:

Chciała bym być takim przypadkiem :-Dale by się w pracy zdziwili :-D
Tak na serio to dziś 18 dc a u mnie temperatura ani drgnie. Cały czas 36,6 lub 36,7. Ewidentnie coś nie tak. Od przeszło 10ciu dni średnio co drugi dzień mam ciągutkowy śluz i to z przekrwieniem. Już po tej króciutkiej @ odrazu po był rozciągliwy śluz. I tak co drugi dzień lub codziennie. A cykl pewno 23 dni będzie. Więc nawet jakby jutro skoczyła tempka to już d... blada. A luteiny nie mogę wsiąść bo organizm musi być czysty na wizytę u doktora.
Co do spontanów. Mi wystarczyło to że nie nastawiam się na staranka i już odrazu psychicznie lepiej podchodzę do przytulanek. Nie przeszkadza mi nawet obecność na forum. Mam ochotę na przytulanki niemal codziennie ale nie mogę bo bym se chłopa wyzuła do ostatniej kropli :-D
 
Witajcie.
mychunia a ta Twoja szwagierka robiła testy? Moja siostra też tak miała dopiero jak się zorientowała i poszła do lekarza to była już w 3 miesiące. Przez 2 miesiące miała normalnie okres.
jołasia to ostatnie zdanie bardzo mi się podoba :)
 
majdaczek, - to prawda, w każdym calu. Wczoraj skomlał bym go zostawiła w spokoju, ale nie dał rady. Jestem za dobra w te klocki :-D Nie to że bym się przechwalała ale tylko siłą mże mnie powstrzymać, lub zamknąć gdzieś na klucz :rofl2:

komu w drogę temu wrotki :-D
Pa i Miłego dnia:-)
 
Anula przykro mi.
Ja tak caly czas myslę co tu ze sobą robić. I chyba dałm sobie czas do po wakacjach - akuat zrobie hsg sporóbuje 2 cykle z femarą. Jak nic sie nie wydarzy podejsćie do in vitro - jak mnie zakwalifukują. A jak nic to nie da. To odpuszczam całkiem. Przestaje sie starac....Jak wyjdzie to wyjdzie jak nie to nie.
 
Kasik ... rozczarowanie jak zwykle ehh a mialo byc na luzie ale jednak gdzies tam człowiek czeka. .. chce odpuścić ... bo już psychicznie nie wyrabiam ... kasik Powodzenia
 
reklama
Witam się!

Gabis dziękuje, że o mnie pomyślałaś. Moja temperatura dzisiaj znowu w dół. Nie mam wyznaczonej dalej owulacji. Nie wiem co jest grane.
 
Do góry