reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej, witam sie z rana

Iwo kochana nie robimy remontu teraz bo moj zaraz po przeniesieniu pakunkow ,mebli i calego dziadostwa pojechal na drugi dzien w delegacje i wraca dopiero 19 na 4 dni i spowrotem takze remont bedzie pewnie kolo wrzesnia jak calkiem sie skoncza delegacje.. :)

pozdrawiam dziewczeta i zycze milego dnia
 
reklama
Witam

mariquita - &&& za wynik

Julia - mi też strasznie wypadają włosy. Z pewnością coś od hormonów. Na 30.06 jestem u prof Męczykalskiego w Pozn. Zobaczymy co zadecyduje , kiedy szpital, kiedy badania i jakie. Nie wiem czy lekarz dobry ale muszę gdzieś w końcu do bardziej obeznanego doktorka w hormonach bo u nas nic nie zdziałam.
 
Mariquita to trzymam kciuki i czekamy z niecierpliwoscia.

Anula88 twoja beta też dzisiaj. To daj znac jak odbierzesz wynik.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny :tak:

ja jadę dziś do Jyska bo jest fajna promocja na pościele i prześcieradła :tak:
Julia za wyniki, aby za bardzo kieszeni nie obciążyły te badania :tak: ja idę w pon i pewnie zaś koło 100 zostawię :no:

mariquita trzymam kciuki za betę :tak:
 
Dzien dobry Kochane

Anula88 co za wredna @ przeciez miala nie przychodzic.Strasznie mi przykro :(

Julia badania hormonow sobie zrob bo zawsze warto wiedziec ze jest ok :tak: ja do niedawna mialam ten sam problem wlosy lecialy mi garsciami kazde czesanie czy dotkniecie wlosow konczylo sie mega wielkim dolkiem potem pojawil sie lupiez lekarka nastraszyla mnie ze to luszczyca a co sie okazalo ze jak skora glowy i wlosy sa strasznie przesuszone to efekt jest wlasnie taki ze wlosy leca jak glupie...u mnie to bylo efektem farbowania wlosow a moj blad byl w tym ze od samego poczatku nie nawilzylam wlosow.Teraz korci mnie na farbowanie ale nie chce bo nie wiem czy nie mam uczulenia na farby bo juz ktorys raz na glowie zaraz po farbowaniu mialam rany ktore potem ciezkawo sie goily
 
reklama
Do góry