reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej ja dzis z doskoku bo w pracy kociokwik a teraz czekam na Mamę bo przyjechała i robimy sobie babski zakupowy weekend ;)

Marquita przykro mi ;(

Asmi a Ty mierzysz w ustach temp tak?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Aha

Eee taki spadek to nie spadek ;) temp nie musi sie utrzymywać na stałym poziomie, zawsze sa lekkie odchylenia, jak dla mnie jest ok :)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
To dobranoc dziewczęta:-)
Jak bede w domu to skupie sie na kolacji i łużeczku. Jutro odrazu ide na nockę wiec rano wstaje i wykonuje zapisany w pamieci plan. Bedą ciateczka kruche, troszke sprzatania, pranie, prasowanie, zakupy i sen przed nocka. Caly dzien zajety wiec nie wiem czy zajrzę. Chyba ze w oracy nie bedzie zbyt ciezko, znajde wolna chwile a net zlapie to napisze.
 
Brzuchatki prowadzące wykresy, czy wykres kiedy zaciazylyscie wyróżniał sie jakoś od owulacji np była temp wyższa niż zwykle, czy dopiero od przypuszczalnego zagniezdzenia była wyższa temp?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Do góry