reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Malus nom bylam dzisiaj po to skierowanie...nom jak na razie czekam na termin @ zobaczymy co i jak.Czuje sie tak sobie...raz jest ok za chwilke cos nie tak ale podchodze na luziku i czekam cierpliwie :tak:
 
reklama
Asiu no wydaje mi się, że ten mój wykres jest za bardzo łamany. Wydaje mi się, że Wy miałyście taki mniej zróżnicowany w pierwszej fazie cyklu.

No to czekam w takim razie na efekt. Bo w sumie trochę zwątpiłam, że ta owu była, bo nawet nie czułam jak zawsze bóli jajników. Znaczy się były, ale jakieś takie słabe. Kurczę ciekawa jestem.
 
Asmi a zawsze mialas spokojną przespaną noc bez wstawania itp. Bo yo wszystko zaburza temp. A na przyszłość mozesz jeszcze badac szyjke to bedxiesz miała większą pewność. A póki co sie nie martw.

Dobranoc!
 
Gabis - jak zauważyłaś zaczeły nam się Staraczki rozdwajać :szok: a jak zaczynałam staranka to dopiero oglądały swoje II kreseczki.

Motylku - jak się czujesz? kiedy remoncik robicie?
 
Z oracy nie pisze bo pózniej gdzieś koje posty znikają. Chyba za durzo tam złomu, czytac, budynków z metalu, hal, zeby net bezprzewodowy smigal. A z komputera firmowego nie chce sie logowac.
Asiu . Gratulki. Przyrasta idealniel
Co do wynikow z laboratorium, ja jak robie rano to mam wyniki popołudniu, w przyszpitalnym labo. Jak robie cos w ptywatnej przychodni to wyniki za dwa dni bo oni zbieraja i po 12 wysylaja auto z krewka, na nastepny dzien do popołudnia maja wyniki a ze takie kobity tam siedza, to odbierac mozna dopiero na nastepny dzien.
Ja wlasnie zbalamucilsm M. Sex bez staran bardzie mi sprzyja. Maz sie denerwuje i wkreca sobie ze mozejednak cos wypadnie:angry::-D ale w sujie niech sobie gada. Mnie to nie stresuje. Luzik totalny bez wkretow. Tak lubie.

Dobrsnoc
 
Witam

Widze spokoj od rana;-)

Ja wlasnie jestem w kolejce do labo;-)
Jestem ciekawa ile kasy zostawie...
Mam badania tarczycy i wiele inych czynnikow ktore moglby wplywac na moje straszne wypadanie wlosow:/
 
Sie witam Asiula super;)
Ja raczej przygotowuje sie na to hsg ale mam stracha;) temperatura poki co nie rosnie wiec raczej male szanse wiec powoli psychicznie nastawiam sie na to badanie. W nowym cyklu mam femare.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej :-)

Asmi jak twoja temp.dzisiaj?

Julia oby wyniki wyszły dobre i za bardzo nie obciążyły kieszeni.

Kasik ja tam trzymam kciuki żeby hsg nie było potrzebne.

Jolasia oby wiecej takich spontanicznych przytulanek. Napewno dobrze to na was wpłynie.

Ale sie cieszę ze już piątek. Odpoczne sobie troszeczke, a w poniedziałek już zobaczę moje malenstwo.

Milego dnia kochane.
 
Do góry