reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam!
Letta gratuluję:-)

Asiu gratuluję i trzymam mocno kciuki za piękny przyrost bety.

Ja w tym cyklu chyba nie miałam owulacji ( mierzę temperaturę) więc u mnie koniec starań. Życzę powodzenia:-)
 
Dziewczyny czasami przyhodzą taki dni że człowiek nie wie czy jeszcze chce walczyć. Mam nadzieje ze jutro bedzie inny dzień. Bez ostatniej walki nie byłoby Poli wiem... Ale kurcze nie wiem czy mi sie dalej chce:no:
 
Witam w ten gorący poranek
Przesyłam wam moc mega uśmiechu :-D:-D:-D:-D:-D
bo później mi mina zrzednie jak przyjdzie naginać w upale w pracy.
Nawet nie wiem skąd u mnie ta wewnętrzna radość. Nic szczególnego się nie wydarzyło, nic się raczej nie zapowiada.
Może to że mega śluz z śladami krwi w ciągu ostatniego tygodnia miałam z trzy razy średnio co drugi dzień, temperatura do góry nie idzie. To wszystko potwierdza, ze coś jest u mnie nie tak i że z pewnością w poradni w Poznaniu powinni szybko znaleźć problem. Są ewidentne sygnały, objawy, ze coś nie gra więc i znalezienie problemu nie powinno być trudne. Może i to mnie cieszy. Nie wyjdę od lekarza z kwitkiem, że wszystko w porządku. Tylko z diagnozą. I tak musi być.
Może teraz także czerpię więcej z życia. Po chorobie która tak bardzo się odbiła na mnie, bo przydatki, podrażnienie otrzewnej a to jest bardzo niebezpieczne, inaczej patrzę na codzienność. Nie staramy się o dzidziusia, Mierze temperaturę bo może się przydać doktorowi na wizycie. Nie przywiązuję do niej całkowitej uwagi. A kochamy się wtedy kiedy mamy ochotę i to w tym wszystkim jest najlepsze. Mega przyjemność.

Miłego dnia
images
 
Kasikz najgorsze co mozesz zrobic to zwątpić. Wiem co czujesz bo nie raz mialam tak jak ty ze poprostu juz mi sie nie chcialo. Ale myslalam sobie wtedy ze szkoda stracic szanse bo a nuż to ten cykl...i tak było.
Dlatego glowa do góry, usmiech na twarzy i walczysz kochana!
 
Asia, Letta, ogromne gratulacje i spokojnych 8 miesięc ciąży :)

Asia, Paryż przyniósł Wam szczęście :)

Aschlee, Julia, Wszystkiego Najlepszego dla córeczek :* Spóźnione ale za to szczere.

Ja od dawna nie pisałam, ale cały czas podczytuje. Widzę, że jeszcze troche, a staraczek zabraknie :p

Watpliwosc, brrr, missii, co tam u Was kochane?:*
 
Witam. U mnie niestety nic z tego :( Przyszła z jedno dniowym opóźnieniem i rozszalała się na dobre. Szczerze, to złapałam niezłego doła...
Jeszcze, żeby było tego mało, to infekcja z zatok przeszła mi z powrotem na gardło i nie wiem, czy nie mam anginy. Czuję się dzisiaj jakby ktoś mnie pożądanie kapną w d... :-( Muszę siedzieć dzisiaj w pracy do 17, masakra!
Zastanawiam się, czy nie odpuścić. Chyba mam za słabą psychikę na kolejne rozczarowania. Może odpuszczę sobie mierzenie temperatury, obserwacje i robienie testów owulacyjnych i podejdę do tego tak troszkę spokojniej. Już sama nie wiem, co robić :baffled:
AsiaSz wielkie gratulacje, oby beta rosła.
 
reklama
kasikz, nie poddawaj się! każda z nas wie, że jest ciężko, chwilami nawet bardzo, ale po to tyle lat walczymy, żeby w końcu nam się udało... szkoda Twoich dotychczasowych starań, wszystkich badań i wyrzeczeń... po prostu może nie myśl o tym tyle, wyluzuj, znajdź sobie jakieś ciekawe zajęcie i odpuść, to pewnie wtedy się uda, życzę Ci tego z całego serca, tak jak i wszystkim tu obecnym :*

gabis, &&&&&&& za mega wysoką betę :)

majdaczek14, tak mi przykro... :( ale radzę Ci to samo, co kasik - odpuść, nie myśl tyle (wiem, że nie jest łatwo...) zobaczysz, że uda się w najmniej oczekiwanym momencie

ja mam ostatnio dziwne objawy - od kilku dni kręci mnie podbrzusze jak na @, ale to może po duphastonie? w piątek testuję i zobaczymy... ale się już zbytnio nie nakręcam...
 
Do góry