reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Taaa :-) ja dzwonilam wieczorem do gina spytac czy mam brac dostinex jeszcze wiec kazal odstawic i w czwartek wpasc z wynikiem bety po recepte na luteine.
Nie bedzie hsg ;-) a wykupilam nawet antybiotyk. O jacieeee
 
Oj Asieńka - gratulacje. Pamiętasz jak pisałam że wyjazd dobrze Ci zrobi, bo wtedy wiele się przestawia. Miałam mega nosa do tego:-) W pracy wyniuchałam ciąże kilka miesięcy temu u jednej babki a po dwuch msc oazało się zo ina wtedy była w ok 5 tygodniu i sama niebyła faktu świadoma.

Probowałam w pracy wejśc na neta ale ten z komórki strasznie uciekał. Burze poszły bokiem, ok14 sie wypogodziło i dosmalilo. W biurze przy klimie 28 w porywach do 31 stopni. A tak w ogóle to czasu nie było nawet zjeść i do toalety wyjsc.

Dobrnoc.
 
Asia - nie ty jedna do hsg nie doczekałaś :-) butki piekne. Cieszę się Waszym szczęściem!

Dzień dobry wszytkim!
 
Witam w kolejny piękny gorący dzień :-)

Kasikz trzymam kciuki zeby udalo Ci sie tak jak Asi. I wierze ze tak będzie!

Asia śliczne butki. Przesłodkie!

Ja dziś chyba wyskocze na bete bo nie wytrzymam. Nosi mnie i mam jakies głupie myśli że coś będzie nie tak...

Milego dzionka kochane!
 
reklama
Do góry