reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Starające się: 14 do potwierdzenia
II kreseczki: IV'14=>7,V'14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9,IX'14=>3,X'14=>9,X'14=>3,XI'14=>3

Grudzień 2014
mychunia,Kraolina,ewelinka_shn,m-s,Anulka1988,ulenka7883

Styczeń 2015

Czekamy na potwierdzenie:


Kwiecień:
watpliwosci - @25.04
asmi - @28.04
Matik2012 - @29.04


Maj:

karolina859 - @1.05
Olusia7982 - @1-2.05
jołasia - @2.05
susel - @3.05
kasikz - @5.05
bada m. - @6.05
jussastar - @8.05
mligocka - @10.05
julia0903 - @13.05
Nuuuśka - @17.05
Blair87 - @19.05


Poczekalnia:
wandzia_23,malenka100,missiiss1301,fox,Leemonca,Co nti,Dominika_89,kalisia,Gochson,Bezdzietna,Agaawaa ,Lisica.,AsiaSz,dziuneczka,Kocicowa_Mama,JustynaU, Agniesiak85,KasiaP
 
reklama
Malusiolka - powtarzają badania plus wszystkie wymazy i posiewy, to najlepsza placówka w warszawie więc liczę na jakąś diagnozę.

Gosia - moja lekarka zaleca by robić razem z usg. Gdybym tylko na usg poszła to miałabym jeden kłopot mniej. Bo dzidzius cudny. Mam chyba z 20 zdjęć. Jednak pokazać mogę jutro jak będę miała komputer.
 
no właśnie Iwo o to mi chodzi że PAPA sam w sobie często dużo zamętu wprowadza nie potrzebnie, dlatego ja myślę ze nie ma co go robić na "zaś" a teraz głowy nie wyłączysz choćbyś chciała

a ile ma cm małe? córka poszła? było przez brzuch ;-)
 
Oj a ja już po ćwiczeniach. Wymęczyli przez pół godziny ale tak energii nabrałam, że już surówka zrobiona, ziemniaki obrane zaraz wstawiam, zakupy zrobione, mięso już dochodzi na patelni, psie jedzonko też już ugotowane, naczynia pomyte, podłogę narazie tylko pozamiatałam ,umyję jak M wyjdzie do pracy, łazienkę ogarnę i luz. Teraz idę zobaczyć jak M pracuje na ogrodzie i zjeść loda, pierwszego tej wiosny. Zerwę szczypiorek i świeżą pietruchę do ziemniaków posypania.

Iwo' - nie smutaj sie, pewno będzie ok.

Pa
 
Gosia - byłam sama bo usg głównie dopochwowe. Wszystkie wyniki mam w domu.

Asia - 13.05 przyjdę po kciukasy :)

Jolasia - jestem dobrej myśli :)
 
Hej Staraczki! Niestety nie udzielam się zbyt często, praca, szkoła ale staram się Was podczytywać bo jesteście źródłem cennej wiedzy ! :* Dziewczynki mam do Was pytanko "czym karmicie swój organizm" przy staraniach? Ja od ok. roku zażywam kwas foliowy i tyle.. podczytywałam Was, że dobre są te zioła ojca Grzegorza,któraś z Was pisała o wit.B6, magnezie? Z góry dziękuję za Wasze rady :* Zaczęłam mierzyć temp. od 2-ch dni,mierze w ustach termometrem elektrycznym staram się o 8.10 rano. Buzka i życzę miłego dnia !! Trzymam &&&!
 
reklama
dziewczyny ale się ucieszyłam właśnie dzwonili z gabinetu od ginekologa i przełożyli wizytę z 29 z 23:15 na 28 na 14:15 :-D jeden dzień mniej stresu :-)

udało mi się zrobić zdjęcie mojego brzuchola przepraszam za jakość P1030102.jpg

mi się udało zedrzeć futerko z siebie na jutrzejszą imprezę :-)

powiedzcie mi czy to prawda, że w ciąży nie powinno się depilatora używać?
 

Załączniki

  • P1030102.jpg
    P1030102.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 51
Do góry