reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Iwo' - &&&&

Piesior sie wybiegał, ja dotleniłam. Zjadłam kolację i miałam ochotę na kakao ale M wypił mleko a mi nie chce się iść do sklepu. Bym musiała odpalić auto i jechać ale takiego lenia dostałam, że chyba zjem świątecznego zająca w miejsce kakałka.

Troszkę jeszcze poczytam, może znajdę cwiczenia na wzmocnienie mięśni kolana.

Czas na łazienkę.

Dobranoc wszystkim.
 
Hej :)

Ale miałam sen.... Ze zrobiłam test i wyszły piękne dwie grube krechy... I ze Wam wrzuciłam i napisałam ze to niemożliwe ;)
Szkoda ze w życiu nie jest jak we śnie...

Dzis zaczęłam mierzyć temp, wysoko jest, pewnie za dzień lub dwa zacznie spadać i sie przygotowywać do owu ;)

Miłego dnia :)
Zbieram sie do pracy :)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Witam i troszkę słońca Wam zostawiam:-)

Blair, - pomarzyć można. Ja już dwa razy taki sen miałam. Chociaż we śnie widzę te krechy, dwie piękności. Choć teraz miałam sen po przetłumaczeniu wyszło, że wszystko skończy się dla mnie szczęśliwie. Chciała bym, tylko nie wiem czy chodziło o kolano, czy zaciążenie.

Miłego dnia
 
Dzien dobry.

Jolasia widze ze jednak chmurek nie przyslalas bo u nas tez piekne slonce.

Ja snie o tym regularnie juz mnie to nawet meczy powiem szczerze.
Milego dnia
 
reklama
Hej. Tez się witam z rana.

Te chmury to chyba Jolasia do nas wydmuchala bo na podkarpaciu paskudna pogoda.

Ej dziewczyny dzis juz piatek. Normalnie ciesze sie jak dziecko. Mam nadzieje tylko ze pogoda sie poprawi to troszke odpoczniemy w weekend.

Milego dnia.
 
Do góry