reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
m-s - gratuluję:-)

A tak w ogóle to od godziny 18 boli mnie prawy jajnik czasem pobolewa lewy. Nie wiem co o tym myśleć bo byłam u gina wczoraj i mówił, że widać kilka pęcherzyków na lewym i większy na prawym, ale było mu ciężko określić termin owulacji. Idę jeszcze raz do niego jutro, a dzisiaj przytulanko. Miłego wieczora życzę, bo ja uciekam pod prysznic. Jutro nie będę miała za bardzo czasu, żeby zajrzeć chyba, że dopiero wieczorem.
 
Motylku petarda. Dobry pomysl :-) to trzymam kciuki za mieszkanie. Ja uwielbiam zmieniac mieszkania. Niestety nie oplacalne jest to :-( a szkoda. My ostatnio tez myslimy o zmianie. Chcemy na wieksze sie zamienic ale nie wiem czy sie uda. E tam.

Mychunia cudaczek.
Mligocka mam nadzieje ze sie nie doczekasz @ :-)

Milego wieczoru
 
Asiu - pozdrowionka, szybszego powrotu do zdrowia.

Ewelinko - nie martw sie, będzie OK. Kciukaski takie najszcersze zaciśnięte.

Ogladałam film Galerianki. Dobry.

Dobranoc:happy:
 
Matik2012 2 razy po 1 saszetce a saszetka ma 2000 mio inozytol oraz 200 kwasu foliowego... ale czy twoj preparatto to samo o ktorym ja pisze? tylko inna nazwa? i slyszalam ze maksymalna dawka to 2 saszetki przy pco.. nie wiem ile w tym prawdy jest...:-)

Ewelinka kciuki zaciśnięte. :-) bedzie wszystko dobrze....
 
reklama
Do góry