reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej Dziewuszku :-)

Mi się dopiero udało wstać z łóżka. Ubieram sie i jade do laboratorium na te badania.

Jusastar trzymam kciuki za badania Meza :-)

Malus uwazam ze powinnaś to skonsultować z lekarzem..

Jolasia jak dziś Twoja lydka?
 
reklama
Hej :) ja znowu z doskoku, dokładnie to z łóżka, wczoraj zobaczyłam sie z najlepsza przyjaciółka po roku niewidzenia (siedzi za granica) i sie trochę zmarnowalysmy ;) dziś powtórka ;)

Mychunia gratulacje! Piękny dzieciaczek :)

Iwo to juz masz małego wielkoluda :)

Malus spróbuj sie wybrać na bete, bo dziwne to plamienie

Mi temp skoczyła mocno i mam nadzieje ze zostanie w gorze na długo ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ewelinko - wczoraj zrobiłam masaż z maścią, już szło w stronę żyły podkolanowej w dół kolanowy i na udo. Dziś troszkę lepiej, chyba masaż pomógł i jakieś świństwo rozgonił. Mam nadzieję i że dziś będzie po prostu lepiej. Nie uśmiecha mi się kierunek lekarz. U nas tylko zwykły chirurg, naczyniowy w zielonej i znów dojeżdżanie.
 
Joasia żeby to nie był jakiś skrzep, nie masz problemów z krwią? Może jakieś leki bedą potrzebne na rozrzedzenie?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Okresu dalej nie ma. Zrobiłam dzisiaj rano test i jedna kreska, więc pewnie tysiąc innych powodów opóźnia okres, tylko nie ciąża.
Pol nocy bolal mnie brzuch na okres, więc to pewnie tylko kwestia czasu...
 
Cześć dziewczyny
Pogoda na śląsku nie dopisuje, u mnie w domku nadal dzieci chore i ja również
I kolejne rozczarowanie.. plamienie w 11 dniu cyklu :(
Mychunia teraz doszłam do stronki z Twoim maleństwem ale śliczności kochane dużo ale to dużo zdrówka dla dzidzi i Ciebie
Ewelinka moja córa też ma na imię Oliwia i zgadzam się z Malusią że to łobuziary ale za to bardzo kochane :*
A mój synio który odszedł w 14 tygodniu ciąży też miał mieć na imię Xavier .. :( tak chciałam dać mu na imię, ale rozważałam również imię Maja
 
Ostatnia edycja:
Hej. Robiłam test wczoraj. Wyszły dwie krechy ale jedna blada. Może dlatego że nie rano robiłam a po 19.
Trzymam za Was kciuki. My w pierwszym cyklu starań i udało się tak jak z córka 5 lat temu. Przesylam Wam pozytywne fluidy.
 
reklama
Witam się i ja!

Niestety jestem dzisiaj trochę podłamana.Byłam u gina na monitoringu i pęcherzyk ma tylko 1,21 cm, więc może to być cykl bezowulacyjny. Nie wiem dlaczego w takim razie kuł mnie wczoraj ten jajnik, Kazał mi przyjść jeszcze w poniedziałek, ale dam już sobie spokój. Postanowiłam też, że na forum wrócę jak rozpocznie się nowy cykl.

Magda gratuluję II kreseczek :)
 
Do góry