reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
To ja mam na odwrót z imionami-dziewczęcych mi się podoba bardzo dużo,a chłopięcych mniej co jest spowodowane też tym,że w naszych rodzinach jest 85% chłopców i mały wybór pozostał.
Dodam jeszcze,że moje dzieci zawsze miały imiona od początku ciąży,więc fajnie,że Wy też macie już wybrane,bo znam przypadki,ze dzieciątko na świecie a rodzice nic nie mogą wymyślić :-p
 
Dr nie powiedziała że nie byłam w ciąży testy mówią za siebie !!


Ale może to komuś pomoże

Dr poleciła teraz pić taki specyfik 1 raz dziennie dla dobrego pęcherzyka i dla lepszej owulacji można to brać codziennie ale tylko przez trzy miesiące Ovusitol zawiera Inisitol 2000mg i kwas foliowy 200qg.
I powiedziała że na tym specyfiku 90% kobiet zachodzi więc polecam starjàcym się :)
Dziś jeszcze jestem ale od jutra rana przerwa :(
 
mnie się podobają imiona Igor dla chłopca, Lena, Nina dla dziewczynki :tak: mój mąż chciałby, żeby imię naszego dziecka było krótkie; będziemy celować w bliźniaki, hehe (tylko jak zrobić, żeby wyszły) ;-)
 
Matik2012 u nas to sie nazywa inofem.. ( chyba podobny specyfik o ktorym ty piszesz ) suplement diety.. zawiera mio inozytol 2000 mg oraz kwas foliowy 200 qg.. poprawiaja owulacje, przywraca prawidlowy cykl miesieczny, ale tez bierze sie go przy zespole PCOS.. jak czesto masz brac go? po jednej saszetce? bo ponoc mozna 2 maksymalnie...
 
Kocicowa ładne imiona :tak: Lenkę już mam w rodzinie. My teraz dla dziewczynki ( w co wątpimy,żeby się udało) Anastazja ,a dla chłopca jest spór mąż chce Ksawerego ja Tobiasza albo Bruna :-D
Beniamin też piękne,mnie w ogóle coś na B naszło
 
reklama
Kocica wyjazd gdzieś w inny klimat i kolejny cykl starać się zobaczysz będą bliźniaki

Matik, powiem tak - I love you :happy:
a tak na poważnie - u Ciebie w rodzinie były bliźniaki, czy Wam "tak po prostu wyszły" ;-)wszyscy każą mi się puknąć w głowę, jak mówię o tych bliźniakach (jesteśmy sami w sensie takim, że tylko na siebie możemy liczyć, ja nie mam rodziców, teściowie bardzo daleko od nas), ale ja chciałabym mieć dwójeczkę od razu; z uwagi na mój wiek raczej ciężko będzie mi się wyrobić z dwoma ciążami :) trzymam się kurczowo myśli, że moja mama miała rodzeństwo bliźniaków, i teściowa tak samo :-) tak więc zasadzamy się :-) a ciepły klimat już w sierpniu
 
Do góry