reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Uff poczta zaliczona. Chciałam się zapisać do mojej Pani ginekolog ale nie prywatnie jak zawsze tylko na NFZ jakież było moje zdziwienie jak się okazało, że do końca roku nie ma już terminów xD No nic będę chodzić prywatnie tylko też właśnie się zastanawiam kiedy najlepiej.. chyba poprostu do niej zadzwonie i zapytam. Chciałam iść już w tą środę bo nie mogę się doczekać, ale tak jak piszecie nie wiem czy to nie za wcześnie więc może w przyszłą środę to byłby wtedy 6 tydz i 3 dzień.
 
Iwo suwaczek zrobię ale po lekarzu zeby nie zapeszac :-)

z tych emocji prawie zapomnialam ze obiad trzeba zrobić :p
Szybko Wymyśliłam kotlety mielone z ziemniaczkami a do Tego duszone Pieczarki w pieczarkowym sosie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kraolina do mojego doktora tez były dalekie zapisy i był na urlopie wiec zrezygnowałam i wybrałam pania doktor w tym samym osrodku i tez dalekie terminy ale poszłam i zapytałam czy mnie przyjmie i przyjeła.. mozesz sie zapytac przeciez zawsze jest szansa ze cie przyjmie na nfz po co przepłacac za te same usługi.
 
Motylkowa to chyba tak zrobię pójdę prywatnie tylko na 1 wizytę i zapytam ją tam czy nie mogłaby mnie przyjmować na NFZ Może się uda. A jak nie to na NFZ chyba w pt przyjmuje to może nawet spróbuje w ten piątek tak jak mówisz.
 
Dziewczyny mam do Was pytanko :) Moja kumpela z uczelni rodzi w maju, a więc adekwatnie nie będzie jej już w tym mc na zajęciach. Ostatni zjazd mamy pod koniec kwietnia i chciałabym jej wówczas wręczyć drobny upominek dla synka, który ma się urodzić. Nie jesteśmy przyjaciółkami, ale też nie zwykłymi znajomymi, stąd mój pomysł. Pytam Was zatem czy to nie za wcześnie na wręczanie upominków, czy nie przyniesie jej to pecha? Po narodzinach nie chciałabym jej się zwalać na głowę ani do szpitala, ani do domu - nawet nie będę miała śmiałości się wprosić. Doradźcie mi co o tym sądzicie :)
 
reklama
Dziewczyny mam do Was pytanko :) Moja kumpela z uczelni rodzi w maju, a więc adekwatnie nie będzie jej już w tym mc na zajęciach. Ostatni zjazd mamy pod koniec kwietnia i chciałabym jej wówczas wręczyć drobny upominek dla synka, który ma się urodzić. Nie jesteśmy przyjaciółkami, ale też nie zwykłymi znajomymi, stąd mój pomysł. Pytam Was zatem czy to nie za wcześnie na wręczanie upominków, czy nie przyniesie jej to pecha? Po narodzinach nie chciałabym jej się zwalać na głowę ani do szpitala, ani do domu - nawet nie będę miała śmiałości się wprosić. Doradźcie mi co o tym sądzicie :)

ja bym się nie spieszyła z upominkiem, raczej nie spotkałam się z sytuacją, że ktoś otrzymał prezent dla dziecka, które się jeszcze nie urodziło, ale to moje zdanie ;-)

Ewelinka gratuluję pięknej betki :-)
 
Do góry