reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Mam totalnego doła dzisiaj. 7 miesięcy i nic.... zaczynam na prawdę czuć się jakaś inna. Przecież wszystko robimy jak należy, pomiary, testy i nic... większość z Was chociaż ma już dzieci, albo była już w ciąży... wiem to nie jest dobre porównanie, jeśli straciłyście Wasze Aniołki, to chyba największy ból na świecie... ale chodzi mi o to, że macie jakieś światełko w tunelu, że jesteście zdolne do bycia matkami... a ja nie wiem co jest nie tak.

A każdy wyjazd do rodziny musi być zawsze okraszony pytaniami o dziecko... kurcze powiem Wam, że trudne to do zniesienia jest i starania są strasznie wykańczające psychicznie. :-(
 
Matik - hormonalne wszystkie ok. W tym tygodniu męża wyślę. I nie wiem czy robić coś dalej, lekarze każą czekać 12 miesięcy. Mój G to samo mówi, że w końcu nam się uda bez badań i tabletek, ale ja już w to wątpię...
 
Ewelinka! Wspaniała beta:) Gratuluję kochana:-) MOżesz spokojnie zapisać się do gina:tak:
Agniesiak, to chyba do poczekalni powinnaś iść prawda? Co do trolla to wiele osób tu wchodziło i się strasznie zachowywało i próbowało nam zniszczyć ten wątek ;)
Dzięki kochana! :tak: Chciałąm poinformować, że @ przylazła już:-) Cieszę się bo szybko pójdzie następny cykl i tak do lipca;-) hihihi:) Coraz bliżej staranka:-D
 
A ja gotuję już ryż :p Mam gulasz z wczoraj, także z ryżem sobie zjem;) No i przygotowałam już sobie (tzn. rozrobiłam) budyń :) hihihi, będzie na deser :-D Mam takiego smaka na budyń czekoladowy, że nawet sobie nie wyobrażacie :-)
Umowilam się do lekarza. Wolny termin to 24 kwietnia na 9 rano. Bedzie to gdzieś 7 tydzień. Nie za późno? jak myslicie?
Nie za późno :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelinka nie za późno, ja byłam 6t4d czyli połowa 7 tygodnia było już serce, wcześniej nie ma sęsu, co najwyżej powiedzą ze prawdopodobnie wczesna ciąża, zapraszamy za 2 tyg.
 
Do góry