reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witajcie wieczorną porą. Wpadłam dziś tylko na chwile.. głupia mialam nadzieję że zdołam szybciutko nadrobić Wasze posty ale nie mam szans;)
Motylkowa biedaczku, mam nadzieję ze juz niedlugo bedziesz mogła normalnie się zajadać
Ewelinka daj koniecznie znać jak beta jutro, chociaz na pewno będzie rewelacyjna &&&
Maluś a co z Tobą bo nie mogłam nic znaleść kiedy testujesz?
Anka witaj wśród staraczek:)
a na miły wieczór komu potrzeba troszkę fluidków ~~~~~~~~~~ :)
Jutro napewno bede miała wiecej czasu to z Wami posiedzę, bo dziś u znajomych się zasiedzielismy, ale chciałam ich poinformować o ciąży bo w październiku mam być świadkiem na ich weselu więc wolałam ich poinformować jak najszybciej :)
 
reklama
Witam
Malus nadal bede na czerwono bo @ brak,kwestia pewnie paru dni...jestem ostatnio nerwowa:/ pewnie sie zbliza.
Dzis prawie skonczylismy remont sypialni:-):-)▪ za tydzien wyprawki,i jakies firanki musze kupic a pomyslu brak:/
Ostatnio brzuch mam wzdety duzu wrrr...niemam motywacji do cwiczen:/
Do tego problem z ku...powiedzcie mi jak krwawie z odbytu to sa hemoroidy?trzeba isc do lekarza?

Aschlee no wlasnie ja potrzebuje jakiegos kopniaka!! Zeby zaczac cwiczyc wrrrr +4kg mam:'(

Ewelinko trzymam kciuki za jutro:-) koniecznie szybko pisz

Motylkowa bardzo ci wspolczuje...oby szybko minelo!!!
 
xAnax - witaj. To super, że podjęliście wspólną decyzję:-)

Ewelinka - &&&&& mocno za betę!!

Karolina - ja chętnie skorzystam z fluidków bo czeka mnie testowanie. Hormony szaleją u mnie nie wiem tylko czy to objaw @ czy czego innego. I boli podbrzusze.Wiadomo myśli przychodzą jakie... chciałabym się nie rozczarować
 
Ja sie tyle napisalam a M wylaczyl neta i wszystko zniknelo. Wiec i bede pisac bez polskich znakow.

Motylku - nafrob straty jedzonka sokami chociaz ale takiemi naturslnymi, lepiej sie sok przelyka przy takim problemie a przydaty dla ws na pewno. Niedlugo moze wszystko minie i bedziesz jeszce z tego sie smiac.

Ewelinka &&&&& za jutrzejsza bete.

Jussa - temperaaur jako tak rano byla ale w poludnie pierwsze skrzepy i plamienia na @ wiec pozostawilo to mnie bez zludzen.

Aschle:
Makaron aldente wg uznania
Pol kg szpinaku swierzy badz mrozony
Dwa serki zolte topione
Smietna trzydziestka
Czosnek
Sol pieprz kolorowy i ziolowy, magi
Maslo

Roztp troche masla na patelni najlepsza to taka nieprzywierajaca na suvh
Na to sxpinak mrozony moznazucic bezposrednio na patelnie tylko wtedy wiecej masla i robimygo pod przykryciem od czasu do czasu Mieszajac
Na gotowy szpinak wlewamy ssmietankemi serki dalej to grzejac, mieszamy bo teraz moze latwo sie przypalic
Przyprawy i czosnek
Moznarazem zmieszac odrazu na patelni z makaronem
Na gorace mozna posypac utartym slodkim serem zoltym i posypac pietruszka
Smacznego :tak:
 
Witam wieczorowąporą:) Ja już po pracy, jutro wolnee:) Muszę tylko na 8 do przedszkola iść zapłacić i na jakieś zakupy bo lodówka pusta :)
Ja juz po drzemce przed obiadem :-)
Dziewczynki przed chwila zrobilam kolejny test bo beta dopiero jutro i moj bladzioch juz wcale nie jest takim bladziochem ;-) i nie z porannego tylko z rozcienczonego :-) ale tak jak dziewczyny pisaly koloru kontrolnej kreski nie osiągaZobacz załącznik 618858
No no :) Piękna kreseczka :) hihi :) Jeszcze raz gratuluję :)
Ja dopiero wróciłam od rodziców ;-)

Motylku to dobry znak ;*

Dziewczyny tak się boję jutrzejszej bety ze masakra...
Kochana będzie dobrze! :) Trzymam kciuki :)

Ewelinka – piękna kreseczka :tak: Może zamiast farby jakiś szampon?
Blair – jeśli chodzi o huśtawkę nastrojów jesteśmy na tym samym etapie ;p
Jołasia – jak tam sytuacja?
Ja dopiero wróciłam do domu. Byliśmy u teściów na obiedzie. Pogoda okropna. Zimno i pada… :no:

A propos pierogów - robicie z przepisów? Ja na oko wyrabiam ciasto i na oko robię farsz i zawsze ok wychodzi :) W życiu przepisu na pierogi nie czytałam nawet hehe
Oooo! To mogłabym prosić o ten przepis na oko?;) hihi :)

Cześć Dziewczyny :) Chętnie przyłącze się do Waszego Grona Staraczek '14 :) Może z początku zacznę od przedstawienia się. Mam na imię Anna, mam 22 lata i od 4 lat jestem w związku. Moja historia z BB zaczęła się od chwili tzw. 'wypadku przy pracy". Dużo czynników wskazywało na ciąże, jednak po zrobieniu dziś bety wykazała ona wynik 0,1...a wszystkie wiemy cóż to oznacza. Oczywiście ew.ciąża nie byłaby planowana, ale sama myśl o dzidzi wywoływała u nie ogroom radości, szczęścia i wszystkiego co pozytywne - jednym słowem - uczucie nie do opisania. Mój T. nie był specjalnie tym rozczarowany, bo uważa, że przecież się nie staraliśmy... Ale jak każda sytuacja ma ona i swoje dobre strony. Po wyjściu z laboratorium podjęliśmy decyzję o świadomym staraniu się o dzidzie, także z ogromną przyjemnością proszę Was o przyjęcie mnie do swojego grona :) Pozdrawiam z Poznania, Anna :)
WItamy, witamy :)

Ja sie tyle napisalam a M wylaczyl neta i wszystko zniknelo. Wiec i bede pisac bez polskich znakow.

Motylku - nafrob straty jedzonka sokami chociaz ale takiemi naturslnymi, lepiej sie sok przelyka przy takim problemie a przydaty dla ws na pewno. Niedlugo moze wszystko minie i bedziesz jeszce z tego sie smiac.

Ewelinka &&&&& za jutrzejsza bete.

Jussa - temperaaur jako tak rano byla ale w poludnie pierwsze skrzepy i plamienia na @ wiec pozostawilo to mnie bez zludzen.

Aschle:
Makaron aldente wg uznania
Pol kg szpinaku swierzy badz mrozony
Dwa serki zolte topione
Smietna trzydziestka
Czosnek
Sol pieprz kolorowy i ziolowy, magi
Maslo

Roztp troche masla na patelni najlepsza to taka nieprzywierajaca na suvh
Na to sxpinak mrozony moznazucic bezposrednio na patelnie tylko wtedy wiecej masla i robimygo pod przykryciem od czasu do czasu Mieszajac
Na gotowy szpinak wlewamy ssmietankemi serki dalej to grzejac, mieszamy bo teraz moze latwo sie przypalic
Przyprawy i czosnek
Moznarazem zmieszac odrazu na patelni z makaronem
Na gorace mozna posypac utartym slodkim serem zoltym i posypac pietruszka
Smacznego :tak:
O jechane ale pyszności!! :) ALeż zgłodniałąm na noc:) no nie mogę.. :) Chyba jutro zrobię :)
 
Agniesiak - proszę bardzo :-) Wyciągam mąkę i sypię na stolnicę ile mi pasuje. W szklankę nalewam ciepłą wodę i jedną ręką leję na mąkę powoli, a drugą ręką mieszam mąkę. Lepiej zrobić za luźne i podsypywać mąką, niż za twarde. Zagniatam. Wałkuję i wycinam kółeczka małą szklaneczką :) Farsz jeśli na ruskie: ser biały + ziemniaki ugotowane (pół na pół mniej więcej) + sól, pieprz ziołowy i cebulka pokrojona usmażona. Lepię. Wrzucam na gorącą wodę pierogi i gotuję aż wypłyną na wierzch. :) jem z cebulką smażoną :) Ta daaaam ! :-)
 
reklama
hej dziewczyny :tak:

mnie wczoraj po spacerze trochę głowa bolała, a po kolacji ok. 19 (mieliśmy tosty) było mi tak niedobrze, że cały wieczór potem leżałam i się nie ruszałam :szok:

a co do ciąży to u mnie jeden plus wielki codziennie rano idę na posiedzenie i bez problemów się wypróżniam, a tak to różnie bywało... przepraszam, że tak wprost o tym piszę... :zawstydzona/y:

rjusssastar ten przepis co podałam Malusi dała mi moja mama, a ją nauczyła Babcia :tak:

xAnkax witaj :tak:

ja dziś musiałam wstać o 7 :-( bo zaraz jadę do urzędu pracy się podpisać, a potem na małe zakupki :tak:
 
Do góry