reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Mam Gosia 3 fotki to wstawie jak zeskanuje :-) malenstwo ma 3.86 cm a serce 164 uderzenia :-) dostałam skierowania na prenetarne na koszt nfz a tak kosztują 400 zł tylko z racji że jestem po poronieniu mogę mieć za free :-)
 
reklama
goska nie nakrecam sie i bardzo watpie by to byla ciaza i juz objawy... nawet nie wiafomo kiedy dokładnie mialam owu bynajmniej ovufriend jej nie zaznaczyl :p
 
Malusiolka - daj już TEJ DZIEWCZYNIE spokój. Może i nie rozumiem. Może moje pytania dla Ciebie są głupie i trzeba je ignorować. Dla mnie nie są one głupie. Lekarka mi powiedziała, że ciąży nie ma. To chyba zamyka temat, prawda? Dlatego pytam o wiesiołka, bo chcę zwiększyć swoje szanse i z nowym cyklem rozpocząć nowe planowanie. Jeeeeny...
 
reklama
Do góry