reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Wolałam poinformować;-) mnie też weselej i milej szczególnie po tygodniu pracy:-D
Ja mojemu mężowi odrazu wpadłam w oko i on mi ale tak ze 2 miesiące obserwowaliśmy siebie na różnych imprezach (dodam iż wtedy pracowaliśmy w tej samej firmie i dużo było firmowych imprez) aż w końcu przyszliśmy na impreze sami a wyszliśmy razem i tak już zostało:-):-)
Tak mychuniu mieszkam niedaleko :-p
 
reklama
Doczytalam i juz jestem na biezaca z ssmama ;( Szkoda,ze sa takie osoby i widocznie musiala byc bardzo znudzona,ze jej sie takie zarty trzymaly. Milych snow ;)
Uciekam,bo synek juz spi wiec musze na tym skorzystac,tym bardziej ze dzis bylam w pracy ;(
 
Olusia- ojej, a skąd ten powiększony jajnik! Kurczę lipa, kolejny miesiąc czekać :no: A może próbujcie intensywnie naturalnie w tym cyklu, co? :laugh2: Mężuś pewnie bardzo by się ucieszył, hihi :-D

Nuśka- pisz z nami śmiało Kochana! Ja już przypilnuję, abys nie została "z tyłu"! :laugh2: Ja wlasnie już tez dawno cin&cin nie piłam, dlatego dzisiaj nadrobiłam daaaawne zaległości! :laugh2:

Maluś-
ojej! Kurczę jak ja teraz to zrobię, hmmm... we wtorek chyba będę musiala Mężusia poprosić, aby zawiózł mnie do pracy, bo jak ja będę prowadzic samochod, jak będę tak ściskać kciuki za Ciebie? No nie da się... :eek:

Mychunia- haha! Ale mnie ten Twój "gwałt" rozbawił. Ale coś szybki ten gwałt był? Hihi! :laugh2:
 
mychunia, piękna historia :* Aż sobie wyobraziłam całość. Trochę smutna, bo zerwał z Tobą chłopak, ale za to jesteś z bardzo fajnym mężczyzną :)

Nuuuśka, przykro mi Kochana :* <przytul> Dla Twojego Aniołka
[*] U mnie poronienie zaczęło się w Pierwszy Dzień Świąt, a 28.12 lekarz powiedział, że pęcherzyk jest o wiele mniejszy niż był parę dni temu :( Załamałam się i myślałam o tym, że moje życie się już skończyło. Ale mąż i tutaj dziewczyny podtrzymywały mnie na duszy i teraz jest lepiej ze mną. Ale od czasu do czasu myślę o dziecku, które miałam w sobie. Zaraz byłabym 17 tygodniu :( Kochana, podziwiam Ciebie :* Fajnie, że masz takiego faceta, który zaakceptował Twoją córkę i uważa ją za swoją :) Tylko nie załamuj się. Kiedyś zostaniecie wspólnie rodzicami. Jak nie teraz, to za jakiś czas, ale się w końcu uda. Podchodź do tego na lajcie. Wiem, że mi łatwo mówić, ale trzeba spróbować. Jak się za bardzo myśli, to się nie udaje. Bądź silna :*

Oluś, to Ci się udało poznać fajnego faceta przez internet :):*

Anulka, możesz kciuki odpuścić. Wybaczę Tobie :* Ale za to możesz ściskać pośladki :-D:rofl2:

miśka, witaj :) Tacy są ludzie. Lubią bawić się uczuciami innych ludzi.
 
Ostatnia edycja:
Anula1988 no ze jeszcze mam troszke powiekszony jajnik po porzedniej stymulacji... tak mowi pani doktor.. wiesz trudno, odczekam ten cykl i bede sie starac naturalnie dalej... a jak nie wyjdzie to bede podchodzic do stymulacji.... :-)

Mychunia- haha! Ale mnie ten Twój "gwałt" he he tak szybko go zgwalcilas? i pojawilas sie na forum he he dobre !!:tak:

Malusiolka ano udalo, ale wiesz adrenalina byla... :-)
 
JA wyciągłam moją cytrynówkę ma już 3 miesiące:-)
Moje hobby to robienie nalewek od zeszłego roku:-):cool2:
Mychunia najważniejsze znasz;-)
Redss jest zasłaby:-p
Zdrówko wasze dziewczynki:-D
Dziękuje za wszystkie zaproszenia na FB jutro zaakceptuję:tak:;-):-)
 
reklama
Do góry