reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Nuuuśka, uda Wam się <przytul>:* Kochana, dobrze że macie córeczkę Ona daje Wam sił do Walki :) Tak dużo dziewczyn pojawia się i znika. Mało jest już dziewczyn, które prawie od samego początku tutaj siedzą. Większość zaciążyła i odeszła na inne wątki, a jeszcze inne musiały przemyśleć, bo ciężko jest jak nie można zajść w ciążę :( Ja na razie dałam sobie z M spokój ze staraniem o dziecko. Teraz powoli układamy swoje życie. Może jak się uda, to pomyślimy :)

iwo <przytul> współczuje. Kochana ja niedawno byłam w łazience to miałam na papierze nitkę krwi ;/ Kurde nie chce żeby teraz przyszła mi :wściekła/y::no: Jutro mam jazdę 2h ;/

Mychunia, widzę że zaraz 6 lat u Was stuknie :D Ja z moim 16 maja będziemy 5 lat ze sobą :)
 
Kasik, zobacz suwaczek mychuni :p Kochana, nie denerwuj się <przytul> Dzisiaj ma focha, a jutro będzie dobrze. Po burzy zawsze wychodzi słońce :)

Mój niedawno dzwonił i od razu mi lepiej :) Ucieszył się jak mu powiedziałam, że drożdżówka czeka na niego :D

Oluś, ja 4 maja mam urodzinki :p
 
hehehe ojjj chyba jestem już zmęczona fakt na suwaczku pisze <sciana>:rofl2::-)
Nam stuknie 6 lat 13 września:tak:
Maluś wiesz popsuł mi humorr:-(
Większość na tym forum ma po 26-27 lat i od 6 lat jest ze swoją drugą połówiką to chyba jakiś przypadek:cool::laugh2:
 
reklama
Do góry