reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

O rany dziewczyny nie bylo mnie 2 godziny a tu 5 stron :-) nie proznujecie widze. Wrocilismy od sasiadow. Film zryl mi beret pewnie nie zasne :-(

Aschlee ja ci sie nie dziwie ze tak wczesnie padasz jak ty w dwupaku jestes. Ja oadam tez jakos wczesnie od zawsze tak mam. A smaki to masz suoer widze.

Nuuuska. Smutne co piszesz. Zycze wam aby sie udalo. Jak najszybciej!!

KasikP ale czemu humor ci sie popsul ? ze wsrod mlodziezy sie znajdujesz? Ja jestem rozwodka mam 32 dla odmiany i z moim ukochanym jestem 3 lata. Mlodziej sie czuje przy dziewczynach ;-)

Anula nie zrobie jutro testu bo nie chce sie nakrecac. Moze sie spozni po tym poprzednim dziwnym cyklu.
My idziemy na dlugi spacer albo tu u nas po wioskach albo na westerplatte jedziemy tam jest cudnie.

My z szymonem znamy sie juz dlugo . Poznalismy sie zawodowo, pojechalam auto naprawic. Od slowa do slowa stalam sie jego fryzjerka. ;-) 3 lata spotykania sie w salonie albo w warsztacie i bum! Love!

Olusia przykro mi ze jajniczek cierpi. Bedzie dobrze. Moze zmajstrujecie naturalnie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
AsiaSzw wiesz ja nie czuje jajnika bo nie boli mnie nic w zasadzie... dlatego bylam zdziwiona ze jeszcze mam troszke go powiekszonego... no ale co sie odwlecze to nie uciecze... bedziemy dalej naturalnie dzialac a noz sie uda....:tak: trzymam kciuki by nie @ i zebys zobaczyla 2 kreseczki....
 
Dzieki Olusia. Jestem dobrej mysli. Jak nie teraz to kiedys tam. Chociaz moj ukochany ma w marcu urodziny marza mi sie II kreseczki na tescie pieknie zapakowane. :-) rozmarzylam sie...
 
hej słoneczka ja juz na nogach

Znajomi wyciagają nas na termy a ja czuje się fatalnie i raczej siedzenie w gorącej wodzie przyniesie odwrotny efekt:eek: jak wy sądzicie?

Gosia - jak tam dzisiejsze tesy? My jestesmy razm 16,5 roku a wczoraj byliśmy u pary z 19 letnim stażem :szok:

Nuuśka - twój nick wydaje mi sie znajomy, byłaś na Staraczkach 2013?

Asiu - &&& za wymarzony prezent urodzinowy dla ukochanego!!!!
 
Halo!

Iwo- no i jak tam dzisiaj? Zrobiłaś teścik? Termy... mmm... ale się rozmarzyłam, szkoda, że ja w pobliżu czegoś takiego nie mam... :no: Iwo a jak dzisiejsza temperatura? Czujesz się na fasolke?

Asiu- jej, to co Ty za film oglądałaś, że tak na Ciebie wpłynął? Niedobra Ty, jakieś horrory pewnie oglądasz, co? :tak:

Olusia- działajcie spontanicznie i będziemy Cie tu wspierać, aby się udało! :tak:
 
Witam, leniwie niedzielnie.
iwo:) -- śledztwo cieni trwa, ta 10-tak wyszka w sumie tak jak wczoraj i tez po kilku minutach, natomiast 25-tka niby kapkę ciemniejsza niż wczoraj, ale może mi się już w oczach mieni ;-)
a u Ciebie była powtórka?

fotkę wrzucę jak mąż z horyzontu zniknie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry