reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Maluś- mi tez dużo osób prawi komplementy nt dołków jak się uśmiecham i też powiem Ci w tajemnicy, że trochę mnie to zastydza, mimo, że stara już jestem, hihi :-)

Blair- no gdzie ty teraz się podziewasz?

Wątpliwości- ale nikt się nie chce kłócić. Skoro Cyntia ma prawo wszystkim pisać szczere do bólu uwagi, to ja również mam prawo jej powiedzieć, że jest to trochę nie na miejscu. Przecież nie obraziłam Cynti tym, że napisałam jej, aby bardziej przemyślała to, co pisze. Ja nie wiem o co poszło Dziewczynom w wątku październikowym i nie wnikam to, wiem tylko, że właśnie Dziewczyny napisały Cynti, że również ma przemyśleć swoje posty. A poza tym nie pisz, że TYLKO DWIE DZIEWCZYNY, bo każda z nas jest tu wyjątkowa i zmaga się w ogromnym problem, wszystkie wiemy jakim i KAŻDA Z OSOBNA NAS TUTAJ JEST NIEZWYKLE WAŻNA i się bardzo liczy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj Anulka. To może odpuść sobie ten monitoring. Zadzwon rano i powiedz ze chora jesteś. Może zróbcie sobie taki lajtowy cykl. Sexik oczywiście koniecznie po dużej ilości wina ale bez spinki.

Wątpliwości nikt się nie kłóci. Cieszymy się, że masz takie podejście do tego, ale wśród nas są te którym coś jednak podpadło. Ja niestety już nie raz miałam takie wrażenie, że ktoś mi szpile w dupe wsadził. i NIE PRZESADZAM. Szanuję twoje zdanie, a ty uszanuj nasze. To że staramy się krócej bądź po prostu nie było nas tu wcześniej nie dyskwalifikuje nas, a i nie upoważnia do niemiłych komentarzy.
 
Ostatnia edycja:
Asiu- no strasznie mi się nie chce, ale pojadę. Wiesz, wymówka, aby podskoczyć do Klifu albo Centrum Riviera, skoro zupełnym przypadkiem będę już w Gdyni :-D
 
Szanuje Wasze zdanie .. kazdy przeciez moze miec swoje .. :p
a przeciez nie mialam was na mysli jako te dwie dziewczyny :p tylko watek pazdziernikowy :D bo tam dwie dziewczyny mialy problem z postami Cynti :p


dobra koniec tematu ... :p ja Was bardzo lubie i Cytnie też :D wiec sie po prostu nie bede wtracala w wasze sprawy :p !!! :D :cool2:
 
Wątpliwości- szanuje Ciebie również. Jeszcze tylko nawiązując do Twojego zeszłego posta. Ja również miałam na myśli tamte dwie Dziewczyny z forum. Mimo, że ich nie znam, to również bardzo szanuje, dlatego tez staje w ich obronie.
 
reklama
hey
dziewczyny czy moge sie do przyłączyć?
moja historia dosć trudna, ale sie nie poddaje.
mam juz córeczke, ma 4 latka, w lipcu ubieglego roku przeszłam ciaże pozamaciczna, usunieto mi lewy jewy jajowód :(
jeszcze 3 tyg temu myslalam ze dolącze do pazdziernikowych mam, nie udało sie, 2 tyg temu poroniłam.
mieszkam w uk.
lekarz pozwolil na staranka od razu, własnie jestem w trakcie owulacji, ale niestety maz przechodzi grype a ja jajeczkuje z lewej strony wiec i tak nici :(
 
Do góry