reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Ja miałam posiedzieć z M, ale na razie On przegląda na tablecie coś swojego, to ja mogę z Wami posiedzieć :D Ale niedługo kąpiel i łóżeczko. Znając moje Kochane dziewczynki, to punkt 7-ma na kogach będą.
 
Asiu- błagam Cię, nic mi nie mów o tym monitoringu. Ja jutro mam gości i cały dzień sprzątania, i gotowania na wieczór, a tu szok, ginka mi mówi, że w sobote o 10. mam być u niej! A ja do Gdyni mam godzinę jazdy plus wcześniej wstać się wyszykować, więc momo wolnej i zaplanowanej już wcześniej soboty musze wstać przed 7.! :dry::confused2:

Maluś- jaką piękną rodzinkę tworzycie! Twoja starsza córcia ma cudne dołeczki na policzkach jak się uśmiecha. Ja też takie mam :-D
 
reklama
jesli chodzi o Cyntie to ja Jej zawsze bede bronila... opieracie sie tylko na paru postach ... ehhhh ja ja 'znam' od 6 miesiecy jak bylam tutaj na forum i to ona mi zawsze pomagala i dawala mi wsparcie ..
zawsze bedzie dla mnie takim pierwszym dobrym duszkiem tego forum ..
Anulka - tez czytam pazdziernikowe forum i to nie jest tak do konca ... bo te dziewczyny mialy problem do Cyntii za to ze wspominala czesto o strachu przed poronieniem . i to byly tylko 2 dziewczyny ktorym to przeszkadzalo ..

I tak wiem ze was nie przekonam :p no ale takie dziewczyny jak Malusiolka albo Iwo albo Mychunia mysle ze nie mysla tak o niej jak Wy :p bo w tym samym czasie sie staralysmy .. i w sumie z 50 dziewczyn ze staran zostalysmy tu wlasnie my trzy .. Malus , Iwo i Mychunia ...

eh nie klocmy sie tu bo to bez sensu ...
 
Do góry