reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

hej dziewczynki :tak:

ja dopiero wróciłam.... o 17 pojechałam do Jastrzębia na nauki przed chrztem i potem z mężem zahaczyliśmy o carrefoura....

Maluś
skombinuję tego kija zobaczysz :-D gotowałam go koło 2h od usmażenia, ale myślę, że jak pogotujesz go koło 2,5-3h będzie ok :tak: dziś resztę (polędwiczki i przednie nóżki) dusiłam jeszcze 30 min i były super :-) a i polecam śmietanę 30% a nie 18% :tak:

lalka
przykro mi...

Bestyja
wielkie dzięki :tak:

ja jutro na obiad mam fasolówkę ze wczoraj i.... jeszcze nie wiem co :-D

agnieszkak 2 lata temu byłam na wczasach na lubelszczyźnie i przez Łęczną kilka razy przejeżdżaliśmy :-D

goska
, iwo trzymam kciuki za II kreseczki :tak:

blair ja też rocznik 87 :-)
 
reklama
No Halo!
Jej, nadrobić Was dzisiaj to wyzwanie było! :szok::laugh2: Ale się uśmiałam z przeszpiegów o mnie, hihi :laugh2:

Słuchajcie, ale historia z tą SSmamą! Straszne, po co komuś tak fantazjować i wymyślać nową historię. Tragedia, jestem w szoku! :no:

Asiu- i jak plamienie? Rozkręca się czy nie?

Maluś- hihi, jaka Ty Kochana jesteś! Z resztą wszystkie Kochane jesteście! Każda z osobna i wszystkie naraz! :laugh2:

Lalka- trzymam kciuki, oby poniedziałkowa beta poszła w górę i fasolka jednak się zatrzymała na długo u Ciebie! :tak:

Gośka, Iwo- specjalnie dla Was: Jutro Narodowy dzień testowania- dla samych dobrych wieści Kochane! :tak:

Dziewczynki egzamin był okrutny. Doktor dała strasznie trudny zestaw, na który cała grupa miała kłopot, aby poprawnie napisać odpowiedzi. Wyniki za tydzień w niedzielę. Nie fajne to ze strony Doktor, że tak nas potraktowała. Ale jak sama po egzaminie powiedziała do grupy dziewczyn: nie trzeba było tyle gadać na zajęciach. No i wszystkim się dostało za to :no:

Cyntia-
szczerze powiedziawszy, to Twoje posty są bardzo drażniące. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, ale od dłuższego czasu zauważyłam, że zwracasz notorycznie uwagę wszystkim Dziewczynom na forum. Twoje komentarze często są nie na miejscu i dają odczuć, że tylko Ty najlepsze masz rady dla wszystkich i koniecznie trzeba z nich skorzystać, bo jeśli tak się nie stanie, to również padnie kąśliwy komentarz z Twojej strony. Rozumiem, że jesteś w ciąży i masz prawo mieć zmienny nastrój, ale nie powinno to się na Dziewczynach odbijać, poprzez Twoje komentarze. Z tego co niedawno podpatrzałam, to w wątku październik 2014, w którym się udzielasz, również pisałaś bez ogródek i "tamtejsze" Dziewczyny także zwróciły Tobie na to uwagę. Ten fakt się z resztą Tobie bardzo nie spodobał. Rozumiem, że teraz poleci na mnie kubeł zimnej wody z Twojej strony? Może więcej pokory koleżanko?
 
Ostatnia edycja:
młode i piękne, ech...

Anula a ja już myślałam że świętujesz ze swoim i o nas zapomniałaś...
 
Ostatnia edycja:
Blair- nie nie Kochana, ja dopiero po 21. wróciłam do domu. Zjadłam z Mężusiem kolacje i pędzikiem zasiadłam do Was! :tak:
 
Anulka wreszcie :)
Moje plamienie na razie lekkie. Pewnie się rozkręci. Beta 0,1 raczej optymizmem nie napawa :-)

Co do Cyntii to z całym szacunkiem popieram, mi też ostatnio się dostało za coś. Przykro mi się zrobiło. A i czytam te uwagi co do nas wszystkich z lekkim nerwem, bo faktycznie są uszczypliwe. Mało fajne to jest. Również życzyłabym sobie zbastowania trochę z tekstami!
 
Anulka, ciesze się, że w końcu napisałaś :* Szkoda tylko, że wyniki dopiero za tydzień w niedziele. Mam nadzieje, że udało Ci się :* Jesteś zdolna kobitka. Co do SSmamy jakby była niewinna, to na FB weszłaby i zapytała się co się stało, a tak nawet słowa nie napisała. Wie, że jest oszustką i nie zmieni tego.

Asia, kolejny cykl na pewno będzie Twój :*

Mychunia, mam nadzieje, że 3h nie będzie za krótko :p

Dziewczynki, nie będzie Wam przeszkadzać jak w naszej grupie na ogólnym wrzucę swoje zdjęcie? :p Widziałam Was, a nie wszystkie widziały mnie więc pomyślałam, że mogłabym się pokazać. Zdjęcie ma parę lat, ale przynajmniej wiedziałybyście z jakim Wariatem piszecie :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blair- czyli jest więcej osób, którym nie podoba się sposób wypowiadania się Cynti na forum.

Maluś- no dawaj zdjęcie!
 
Do góry