reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Witam porannie, u mnie lekki Falstart ;-)
A więc tak, test 10-tka jest jakiś dziwny (płytkowy) i coś tam wszyło po ok 10 min, natomiast test 25 (paskowy) miał cień cienia właściwie od razu tylko ze ten cieni ciena to może być rożnie dobrze miejsce gdzie powinna być kraska. Dołączam fotkę ;-)
Jutro powtórka.....

Zobacz załącznik 611669Zobacz załącznik 611670
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Sliczne moje :**
Cos w nocy spac nie moglam... myślałam o tym wszystkim. ..

Teraz jestem jakaś Wredna baba bo kazdy nowy mi wygląda na oszusta ;p przepraszam no ale zla jestem no my tu sie uzewnetrzniamy, piszemy o swoich problemach a kogos to zwyczajnie bawi ;/ może to wredne ale naprawde życzę tym osobom by kiedyś znalazly sie w naszej sytuacji i wtedy niech zobaczą jaka to swietna zabawa ;///

Wybacz Aniabuu ale jakos nie jestes poki co dla mnie wiarygodna. Przepraszam jeśli się mylę ale takie mam odczucia.
 
Hejo!

KasikP- dobrze, dam znać jak tylko wróce do domu, ale uprzedzam, że po monitoringu jadę jeszcze na zakupy, więc trochę to potrwa, bo wiecie, że ja zakupoholiczka :tak: Dziękuje za troskę! Kochana jesteś!

Nuuśka
- dzięki. Przykre jest to, że Dziewczyna ma taką fantazję, ale z kolei jak musi być sfrustrowana, aby takie niestworzone historię opowiadać :no:

Gośka- ja tam coś widzę Kochana! Będzie dobrze! Powtórz test jutro, albo za dwa dni, zobaczymy czy coś lepiej będzie widać :tak:

Iwo- Kochanaaa! Trzymam kciuki! Pamiętaj, że dzisiaj Narodowy...! :tak:

Wątpliwości- Kochana, może też dzisiaj zatestujesz? Twój wykres jest suuuper :-D Który dzisiaj dc? Pamiętaj, że dzisiaj Narodowy... i cuda się wtedy zdarzają! :tak:


Śmigam powoli do Gdyni. Dzisiaj muszę jechać wolno, bo wczoraj w taki poślizg wpadłam, że prawie do rowu się przytuliłam. Straszne to było! Jej, trzęsłam się potem całą drogę do pracy... :no::szok::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Kotki nie mam kabelka a jak zaczne szukać to emek nabierze podejrzeń - moge podesłać mms tylko kom dajcie na priv

Agniecha - na betę to tylko jeśli rzeczywiście cos będzie
 
reklama
ja tez miałam nie pokazywać mężowi ale jak zobaczyłam cień to aż mi sie ręce zaczęły trząść i go zawołałam płaczliwym głosem :)
 
Do góry