reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Ja wkoncu po pracy, wyprysznicowana, czysciutka I swiezutka:). Druga połowa szykuje kolacje... ja to mam z nim dobrze:). Miałam dziś chwile grozy, bo myślałam, ze przylazla, ale całe szczęście fałszywy alarm:)

Malusiolka, nie miałam okazji doczytac, zdałas praktyczne jazdy? Ja zdałam swoje w grudniu więc dokładnie wiedziałam przez co przechodzisz:)
 
jussastar witaj:tak:

Maz wlasnie stwierdzil ze nie moze na to patrzec jak wcinam juz 4 cytryne cytryny.jpg jak pomarancza a tu powoli mi sie koncza i chyba bede musiala jutro leciec po nowa dostawe...ale w koncu ciagnie mnie do mniej kalorycznego jedzenia:-D
 

Załączniki

  • cytryny.jpg
    cytryny.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Witam Was wieczorowo oraz ściskam nowe dziewczęta :-)
Aschlee to chyba będzie chłopczyk jak wcinasz cytrynkę :p
Ja też miałam smaki na takie rzeczy a kapustę kiszoną mogłam wcinać bez końca :D :D

Ja też wykąpana , R poszedł na nockę , dzieciaczki zaraz idą spać..
@ ma przyjść za 3 dni .. A u mnie ciekawa temperatura od kilku dni w okolicach 36,9 stopni..
Ale brzuchol już pomału zaczyna mnie pikać
 
Ostatnia edycja:
Aschlee zuch Dziewczyna :) pokaż nam później efekty :)
jak czytam o tych cytrynach to aż mnie wykrzywiło :p

Wanda no niecierpliwa, jak mi coś nie pasuje, to chcę to sprawdzić... taka natura naukowca ;)

Jussastar witaj :) powodzenia

Karolinka a jak tam Dzieciaki? zdrowe?
 
Dziękuję że pytasz Blair kochana jesteś :*
Tak moje maluchy już zdrowe , poszły dziś dzielnie do szkoły i przedszkola
Ale młodą coś nogi zaczęły boleć .. Ma dopiero 8 lat , i tak się zastanawiam czy to przez to że jej kości rosną??
Dałam jej syrop i leży albo za dużo szalała dzisiaj bo z trzema koleżankami z klasy wybrały się na zakupy do biedronki a mamy do niej około 10 minut drogi , córa zadowolona bo dostała wczoraj od chrzestnej 20 zł i poszła żądzić :D

Anulka nie łudzę się bo gdzieś przeczytałam że przed okresem też rośnie temperatura..
 
Ostatnia edycja:
reklama
karolina859 w pierwszej ciazy slodkie moglam jesc tonami teraz mam chcice na kwasne ojjj bardzo bym sie cieszyla...wazne zeby zdrowe ale wtedy w domu bylo by po rowno ;-) daj spokoj cytryny kilogramami wcinam, ogory kiszone tak samo a najlepsza jest woda spod nich no i rolmopsc w occie mniammmmmm;-) ostarnio moj mi kupil cytryne w plynie ale cholera wie czy to zdrowe jest...wypilam sporo ale wole chba jednak cytryne przynajmniej wiem ze bez konserwantow:-D

Dziewczyny poprawiacie mi samoocene bo zawsze mialam niska i uwazalam ze jestem brzydka i nigdy sobie meza nie znajde:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry