reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziewczyny pewnie ze zrobie ale sutuacja bedzie jasna jutro pojutrze . Albo dostane @ albo temperatura skoczy. Juz mi cisnienie spadlo. Jedno co mnie martwi ze jesli to nie ciaza to do zaplodnienia znowu doszlo a ciaza sie nie utrzymala;(
 
reklama
ewelinka nie martw sie na zapas na pewno wszystko bedzie dobrze ja mialam widocznie za nisko progesteron ale dostalam tabletki i wszystko sie unormowalo takze spokojnie:tak: Trzymam kciukaski
 
Martwię się bo 2 miesiace juz ponad nie mam okresu... ehh zobaczymy... najgorsze jest to ze bolaly mnie jajniki ale czy to na pewno byla owulacja to reki sobie uciac nie dam... wiec niewiadomo czy jutrzejszy dzień bedzie odpowiedni na wykonanie badania. ..
 
Dziewczyny pewnie ze zrobie ale sutuacja bedzie jasna jutro pojutrze . Albo dostane @ albo temperatura skoczy. Juz mi cisnienie spadlo. Jedno co mnie martwi ze jesli to nie ciaza to do zaplodnienia znowu doszlo a ciaza sie nie utrzymala;(

Nie możesz tak myśleć.. Naprawdę pozytywne myślenie może dużo zdziałać uwierz mi
Póki nie ma wyników nie zamartwiajcie się dziewczyny a 2-3 dni to naprawdę nie długo
Jak nie w tym cyklu się uda to uda się w następnym ale w końcu się uda :-)

Ewelinka rozumiem Twój niepokój ale lekarz pewnie da Ci odpowiednie leki i wszystko się unormuje , zobaczysz
 
Czesc dziewczyny!! :)

Jestem tu nowa dlatego chcialam sie przywitac :) Mam na imie Asia, 28 lat i chcialam sie Was poradzic.... Na poczatku stycznia odstawilam tabletki bo postanowilismy z mezem starac sie o dzidziusia :) Bralam Harmonet przez.. oj dlugo - 10 lat. Zaczelam je brac w wieku 17 lat ... jak mialam 26 mialam 8 miesieczna przerwe i potem wrocilam do Harmonetu...
Wiem, ze to zabrzmi smiesznie, ale wlasnie dzis dostalam okres i sie troszke zmartwilam.. tabletki odstawione 2 miesiace temu i tu jeszcze nic...... mialam nadzieje,ze moze juz sie uda, czytalam ze wiele kobiet po odstawieniu tabletek szybciutko zachodzi w ciaze... no ale wiem wiem, jakas super mlodziutka juz nie jestem.... a jakie sa Wasze doswiadczenia po odstawieniu tabletek ?
Milego wieczoru, buziaki z UK :)
 
Anulka- za ciebie podwójnie i za siebie też dzisiaj miałam 60 min non stop...
Dziewczyny mam 17dc i możliwe że nie miałam owulacji??:szok: Nie znam się pomóżcie nawet śluzu płodnego nie miałam
Dzodzo witaj ja tez odstawiłam tabletki w styczniu po 5 latach i w tym cyklu chyba nie mam owulacji a to mój 2 cykl po.
 
Witaj Dzodzo moja równieśniczko :-)
Ja Ci mogę jedynie opowiedzieć na własnym przykładzie jak zachowywał się mój organizm biorąc tabletki.
Łykałam przez 4 miesiące ( łączna kwota kuracji na 2 miesiące kosztowała mnie jakieś 7 zł ) i zaszłam w ciążę biorąc je .
To tyle mojej historii z tabletkami .

KasikP a może owulacja Ci się przesuneła.. Bo tak też może być .. Ja czuję śluz dopiero jak zbliża mi się @ a owulacja kilka miesięcy temu trafiła mi się 2 dni po @ to też dziwnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny padam. A ze widze ze dobrze sobie radzicie bezemnie to ide spac.

Witam nowe dziewczyny.

Milego wieczoru.

Kasikz jak bedziesz zafasolkownana to szykuj sie na 22 zeby nas zarazac ;-)
Paaa
 
Do góry