reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Blair, Asiu- dziękuję!

Blair- termin był do 26.02

KasikZ- trzymam kciuki! Czekam razem z Toba na dobre wieści!

KasikP- nie ma opcji, dzisiaj nie kręcę. Wczoraj godzinę kręciłam.

Ewelinka- progesteronu NIE trzeba badac na czczo. Dlaczego nie poszłaś?
 
To dobrze myslalam... Anula niewiem chyba troche ze strachu ze nie bylo owulacji nadal... ale jutro die poprawie i pojde obiecuje. Po 15 bede sie meldowac z wynikami ;-)
 
Cześć dziewczyny! Od stycznia Was troszkę podczytuję. W grudniu w 9 tyg serduszko naszej kruszynki przestało bić do tej pory ciężko się pozbierać. Nie będę ukrywać, że czytanie tego co tu piszecie bardzo mi pomaga ( w szczególności to ze tylu dziewczynom już się udało zajść tutaj w ciązę.. to podtrzymuje mnie na duchu i daje nadzieję, że jeszcze będzie dobrze) Od lutego zaczęliśmy z mężem ponowne starania o dzidziusia. Wiem że macie tutaj spora wiedzę, dlatego mam do Was pytanie (wybaczcie jeżeli to będzie dla was durne pytanie, ale ja już zgłupiałam, a może świruję bo tak bardzo pragnę miec dziecko) Od zabiegu miałam już 2 @ i cykle trwały 31dni. Z obliczeń wychodzi więc że owulację powinnam mieć około 7.03 i tu moje pytanie, czy jest możliwe że owulację miałam w niedzielę czyli 2.03 obudziłam się z potwornym bólem jajników (po pierwszym okresie tez mialam taki ból i gin mówiła ze to najprawdopodobniej owulacja) Sluz plodny mam już od czwartku a dzisiaj jest już mało zauważalny. Zgłupiałam bo dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny tak więc chyba 7.03 i tak by się nie zapowiadało na owulkę. Tylko nie wiem czy 1 dzień po owulacji test może być pozytywny, w czwartek robiłam test owulacyjny była tylko jedna kreska
 
Kasik - jak robiłas na Wrocławskiej to wynik będzie po 20.00 :tak:

Anula - dobrze mieć takiego pocieszacza:-D

Blair - Emalii Pepino wyszedł 7dpo a mi cień dopiero 11dpo
 
reklama
Do góry