reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee nośliczna ta twoja fasoleczka :* i super że mozesz chodzić do szkoly..

Blair trzymam mocno kciuki za 2 kreseczki:)

Anulka musi nam ogłosić dzień testowania tylko ja bede testować koło 11 marca..

Przesyłam Wam moc buziaków :*
 
reklama
Witajcie, Dziewczynki ogłosze dzień Narodowego testowania, tylko proszę dajcie znać kiedy.
Przepraszam, że każdej nie odpiszę z osobna, ale jestem załamana wiecie. Przegapiłam termin złożenia wniosku o przedłużenie stypendium Rektora na kolejny semestr i przepadły mi 2 tysiące zł. Jestem na siebie taka zła, że tego nie dopilnowałam. To była ekstra kaska i teraz mi jej tak szkoda. Już wysłałam im maila, ale wątpię, że coś wskóram...
 
Dziękuje Dziewczynki, jesteście takie Kochane, ale ja właśnie uświadomiłam sobie, że naprawdę nie ma szans. :no2: I znowu zepsułam fajny nastrój, który panował od rana na forum... Przepraszam. :-(
 
Anula - moze jednak sie uda. Ludzie są tylko ludzmi i czasami udaje sie rózne rzeczy załatwić trzymam kciuki:tak:

I jak do tej 20 , pracowac sie nie chce w głowie milion myśli. A test żeby było śmiesznie jak wysechł to już wszystko tak sie zamazało - i nic nie widac...
 
Dziewczyny czy ma któraś z Was jakiś dobry przepis na Muffinki?

Anula u mnie jak przeoczylam to sie nie udalo ale licze ze Tobie sie uda ;-) trzymam kciuki &&&
 
reklama
Anula ja też kiedyś przegapiłam termin i Panie w dziekanacie z dziką satysfakcją Mnie olały i powiedziały że trzeba sobie terminów pilnować:wściekła/y::wściekła/y: ale Ja się nie dałam zobaczyłam kiedy dziekan przyjmuje podreptałam do niego powiedziałam że jestem osoba pracującą że przegapiłam termin itd itp i On wziął moje podanie podrzucił rektorowi i dostałam to co chciałam:-) a dodam że było to na najgorszej uczelni w kraju UJ Kraków gdzie wszystko składało się przez platformę i nie było opcji żeby cokolwiek załatwić bez tego. A jednak się dało;-)
Może i ty tak spróbuj uderz gdzie trzeba warto spróbować:tak:

Mychunia nadszedł Twój czas:tak:
 
Do góry