reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam
Mychunia dziekuje kochana:*

Goshon wiesz co wizyte pierwsza po tym wszystkim dopiero mam 5 marca, w szpitalu mowili mi o 3 miesiacach...tak mysle ze jesli maz bedzie tez na tak to tak lipiec sierpien zaczniemy starania...wiec tak jak juz na spokojnie...
a wy kochana kiedy zaczynacie?
CHyba cos w tym jest ze brakuje ci tego malenstwa ktore za jakis czas mialo byc z Nami...

Susel kochana, daje rade, sa momenty ze jest mi ciezko,ale dzieki corce jest mi ciut latwiej! Fizycznie czuje sie bardzo dobrze,za tydz. mam wizyte u gina ...jestem tylko ciekawa kiedy przyjdzie @...

Gosiu gratuluje:*
 
reklama
Starające się: 19 do potwierdzenia
II kreseczki: IV'14=>7, V'14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9,IX'14=>3,X'14=>9

Listopad 2014:
goska03,iwo


Czekamy na potwierdzenie:

Kraolina - @5.02

doska1 - @ 6.02
Nachtigall - @ 6.02

AsiaSz - @21.02

A jak z Wami dziewczynki?


Luty
dziuneczka - @27.02
CzekaCudu - @28.02
agnieszkak2 - @28.02
Marzec
Olusia7982 - @1.03
ana0808 - @3.03
susel - @5.03
gabis - @7.03
jołasia - @8.03
Blair87 - @10.03
Anulka1988 - @ 12.03
mligocka - @14.03
JustynaU - @ 25.03
watpliwosc - @25.03
Kwiecień
mychunia - @6.04 6

Poczekalnia
anuszka,karotka00,wandzia_ 23,celta,susel,
malena100,Mississ1301,fox,Leemonca, Conti,Anna223,Dominika_89,ewelinka_shn,czarna2532, karolina859,MotylkowaOna,m-s,kalisia,Gochson,Bezdzietna,Agaawa,julia0903
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry :)

Iwo, no to już mogę oficjalnie napisać, gratuluję!!!!! Ale się cieszę :)

Maluś, wiem, że już pisałaś ale ja mam sklerozę, kiedy masz ten egzamin? Muszę trzymać kciuki :)

Aschlee, jak tam plamienia, ustąpiły?
 
Malus oczywiscie ze bede tam zagladac, tyle tam dobrych duszyczek:) ze nie ruszam sie stamtad:)
Wiesz co do listy to wpisz mnie do poczekalni..bo jak narazie czekam na @ a kiedy przyjdzie niemam pojecia, 1.03 bedzie 4 tygodnie po wszystkim..mam nadzieje tylko ze niebede musiala miec wywolywanego...
Kochana ty juz tesciowa sie niedenerwuj! smiej sie z jej zagrywek! teraz ja tak robie:) chco nieraz tez mi krew zagotuje...wrrr
ostatnio stala mi pod oknem i Amelke szczula by do niej chciala isc! ale ja jestem nie ugieta...
WOgole to po tej calej tragedi wogole nieprzychodzi do naszego mieszkania:) mam swiety spokoj!
 
dziewczynki jak to jest z tym sluzem na początku czy brak to dosłownie wyklucza tyle jest teori na necie ja juz u siebie nie pamietam jak było;-)
co do tesciowych na całe szczescie moja jest spokojna i sie nie wtraca zreszta chyba boi sie mojego wybuchowego charakterku ale za to tesciunio jak ma zły chumor to upierdliwy ale moze dlatego że znim mieszkamy ale nie powiem złoty człowiek
a co do tesciowej ostatnio tunike mi nawet kupiła :)
 
Ostatnia edycja:
agniecha, jutro mam na 11:45. Dziękuję:*

Julia, ciesze się :* Kochana, może i masz rację. Nie chce trafić do wariatkowa przez tą babę. Widzę, że Twoja nie lepsza :*

Bliżej egzaminu, to bardziej się denerwuje. Nie powinnam, ale aż mi coś w brzuchu buzuje ;/ Dzisiaj mam 2h i mam nadzieje, że uda mi się jakoś zdać. Wczoraj tak mi słońce przeszkadzało, że nie mogłam się skupić + karetka jechała i orientację straciłam.. oby tak nie było jutro.
 
reklama
Maluś to może jednak tą żmije teściową zdeptamy:tak::tak:???
Co za baba widać że tylko własny nos ja interesuję jak można nie zapytać co u dziewczynek:wściekła/y:
dasz sobie rade kochana <przytul> :*:*
Co do dodawania do listy to masz święta rację..mi się wydaje że ta SSmama się gdzieś tu jeszcze czai:confused:
Iwo, gtaulacje super super superr :rofl2::happy:,
Coś mam dzisiaj kiepski dzień..:-(
 
Do góry